Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.12.MS do 20 letV ruské Ufě začíná 26. prosince světový šampionát hokejistů do 20 let. Český výběr hraje v prvním utkání od 13:00 proti Švédsku. Zápas můžete sledovat na onlajny.cz.
21.12.Podávání rukouPřed dnešním utkáním Komety s Mountfieldem bylo kvůli televiznímu natáčení předem dohodnuto (Kometa požádala Mountfield), že si hráči po konci zápasu nebudou podávat ruce, aby mohli kameramané ihned natáčet, co potřebují. Proto odjeli z ledu domácí i hosté bez tohoto tradičního rituálu. Ze stejného důvodu si nejlepší hráči utkání nepřebírali ceny a byli jen vyhlášení hlasatelem Michalem Chylíkem.
20.12.Stížnost na rozhodčíHC Kometa Brno podává stížnost předsedovi komise rozhodčích Pavlu Halasovi na hlavní rozhodčí Milana Mináře a Róberta Müllnera, kteří řídili utkání 31. kola Tipsport extraligy mezi Zlínem a Kometou. Brněnskému klubu se zdálo posuzování zákroků na obou stranách jako nerovnocenné.
19.12.Pojeďte na hokejVýjezdy s Fan Klubem na nejbližší venkovní zápasy:
Plzeň 28. 12. 2012, cena 200,- Kč + vstupenka 130,- Kč, odjezd 13:00 od kavárny Bohéma.
Karlovy Vary, 30. 12. 2012, cena 300,- Kč + vstupenka 120,- Kč, odjezd 9:30 od kavárny Bohéma. Veškeré informace najdete zde: ZDE.
18.12.Charitativní aukceNa sportaukce.cz v těchto dnech končí zajímavé aukce, jejichž výtěžky půjdou na charitu. Získat můžete např. dres či hokejku kladenských hvězd vč. Jaromíra Jágra (do středy), kopačky Pavla Horvátha (do čtvrtka) nebo dres na památku K.Rachůnka s podpisy českých hokejových hvězd (do pátku).
18.12.Na Budějovice vyprodánoNa utkání 32. kola Tipsport extraligy mezi Kometou a budějovickým Mountfieldem už je vyprodáno. Na hlavní pokladně KAJOT ARENY se budou ve středeční i čtvrteční předprodeji prodávat vstupenky jen na následující utkání.
16.12.Němec řídil výhruO velký rozruch se v 1. lize postaral komeťák Vojtěch Němec. V rámci střídavých startů pomohl Třebíči k domácí výhře nad lídrem tabulky z Mladé Boleslavi. U výhry 6:3 vstřelil jednu branku a na další tři nahrál. Ve dvou zápasech za Horáckou Slavii už zaznamenal pět kanadských bodů.
14.12.Komeťáci v TřebíčiI když Třebíč prohrála v zápase 1. ligy v Olomouci 3:2, útočník Komety Vojtěch Němec zaznamenal jednu asistenci. Stejný bodový zisk zaznamenal také jedenadvacetiletý Jan Křivohlávek.
12.12.Dnes na autogramiádáchPři dnešní výstavě v AVION Shopping Parku by se měli od 14.00 hodin při autogramiádě podepisovat Tomáš Žižka, Leoš Čermák, Robo Petrovický, Tomáš Divíšek a Tomáš Svoboda. Na druhé autogramiádě od 17.00 hodin by měli být Radim Bičánek, Miroslav Holec, Milan Hruška, Rudolf Potsch, Josef Černý a Jaromír Meixner.
11.12.Výherci - dárci krveDne 4. 12. 2012 primářka TTO FN Brno MUDr. Eva Tesařová společně s HC Kometa Brno vylosovala dva dárce krve, kteří darovali krev v rámci akce Červená z modré…pro život v listopadu 2012. Výherci jsou: Ing. Jiří Patloka a Josef Šlesinger. Oba budou mít jedinečnou možnost zúčastnit se osobně extraligového utkání HC Kometa Brno – HC Mountfield (pátek 21. 12.). Pokud darujete krev v předvánočním čase, získáte malý komeťácký dárek.
10.12.Valábik reprezentantI na druhou akci Slovenského národního týmu se vydá obránce Komety Boris Valábik. Výběr Slovenska se vydá na Arosa Challenge 2012 (14. – 15. 12. ve Švýcarsku).
10.12.Nominace U16Hned čtyři hráči Komety byli pozváni na soustředění české reprezentace do 16 let a k trojutkání proti Rusku ve Slaném, vše bude trvat od 17. do 22. prosince. Trenéru Pavlu Arnoštovi se budou hlásit útočníci Jan Dufek, Filip Dvořák, Roman Dymáček a obránce Libor Hájek. Mezi náhradníky pak ještě figurují Radek Koblížek a Zdeněk Slavíček.
5.12.Jakub Svoboda na EHTNejproduktivnější hráč Komety v letošní sezoně Jakub Svoboda si svými výkony řekl o nominaci i na druhý turnaj Euro Hockey Tour v právě probíhajícím ročníku. Tentokrát jej kouč Hadamczik nominoval na ruský Channel One Cup.
4.12.Kladno vyprodánoNa dnešní utkání s Kladnem je vyprodáno. V TICKETPORTALU nezbyly žádné nevyzvednuté rezervace. Doma tedy bude po patnácté v sezóně vyprodáno.
1.12.Kočí potrestánObránce Sparty David Kočí byl za faul na Róberta Petrovického, jehož se dopustil v pátečním utkání 26. kola Tipsport extraligy, potrestán nepodmíněným zastavením činnosti na pět utkání. Stát bude celkově šest utkání, protože ještě dostal automatickou stopku za dva vyšší tresty v utkání. Rozhodnutí vydala Disciplinární komise ELH.
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál