Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.12.Koreis dostal trest od DKBrněnský útočník Jakub Koreis si nezahraje ve dvou následujících zápasech (Pardubice a Plzeň) za zásah do hlavy sparťanského zadáka Adama Poláška. „Pro výrok předsedy disciplinární komise ELH byla rozhodující skutečnost, že zákrok nebyl veden jako běžné dohrání souboje, ale hráč při něm ve snaze atakovat protihráče cíleně natáhl ruku, přičemž ho předloktím jednoznačně zasáhl do oblasti hlavy,“ stojí v prohlášení komise.
28.12.Na Spartu vyprodánoNedělní třaskavou bitvu mezi Kometou a Spartou bude sledovat vyprodaná hala Rondo. Lístky proto na hlavní pokladně nebudou již k dispozici.
23.12.König zůstává ve SlaviiSlovenský obránce Peter König bude i nadále pokračovat v pražské Slavii, kam jej Kometa uvolnila na hostování do konce letošní sezóny.
10.12.Kalendář na Marken.czČeský svaz ledního hokeje vydal Stolní kalendář Český hokej pro rok 2015. Zakoupíte ho exkluzivně na Marken.cz.
8.12.Prošetření zákrokuHC Kometa Brno podává disciplinární komisi ELH dodatečný podnět na posouzení zákroku Jakuba Svobody na obránce Jozefa Kováčika, který se stal v první třetině 28. kola Tipsport extraligy Kometa – Zlín. HC Kometa Brno také podává stížnost na rozhodčí utkání, kterými byli Jan Hribík, Yurri Oskirko, David Jelínek a Tomáš Pešek.
1.12.Informace pro vozíčkářeVstupenky pro vozíčkáře na utkání nedělní utkání 30. kola (14. prosince) TELH mezi Kometou a Olomoucí byly vyprodány. Limit míst byl tak vyčerpán.
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál