Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2009 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.2.Předprodej lístkůPředprodej lístků na páté utkání v Brně bude probíhat pro permanentky v neděli, pondělí a úterý vždy na hlavní pokladně haly Rondo od 9:00 do 18:00. Volný prodej pak bude probíhat ve středu, případně ve čtvrtek, tradičně v Agentuře Zabloudil od 9:00, ve fanshopu od 10:30, případně na hlavní pokladně haly Rondo od 13:00. Ceny zůstávají stejné jako na první dva zápasy semifinále.
25.2.Vyprodáno!Oba semifinálové zápasy jsou již vyprodány, dnes z pultů zmizely poslední lístky.
23.2.UpozorněníVzhledem k obrovskému zájmu o vstupenky ve volném prodeji NEBUDE DNES OTEVŘENA HLAVNÍ POKLADNA Haly Rondo! Poslední zbytek vstupenek je k dispozici v CK Zabloudil a ve Fanshopu Komety. Další možností pak bude eventuální doprodej lístků, které si nevyzvednou chomutovští fanoušci. Případné informace o tomto doprodeji zveřejníme zde.
23.2.VyprodánoNa první dvě utkání semifinále s Chomutovem je již vyprodáno. Lístky, které jsou zarezervované pro Chomutov a které si Chomutovští nezamluví, půjdou ve středu do doprodeje v Brně.
23.2.Hledáme prodavače/kuKometa hledá prodavače/ku do plánovaného obchodu (fanshopu), který bude otevřen v březnu. Znalost hokejové výstroje výhodou. Životopisy posílejte na e-mailovou adresu a.dosoudil@kometagroup.cz
21.2.UpozorněníDnes, v sobotu 21.2. je poslední den prodeje lístků na semifinále pro permanentkáře. V pondělí startuje volný prodej. Opět doporučujeme fanouškům, aby využili především agenturu Zabloudil, která otvírá již v 9:00. Fanshop na Rondu, kde budou lístky také k dispozici, otvírá v 10:30.
12.2.Kalendář na marken.czVyužijte jedné z posledních možností objednat si na serveru Marken.cz "Stolní kalendář 2009 - Český hokej". Na skladě máme několik posledních kusů!
10.2.PUK na play offNa první dva zápasy samozřejmě chystáme tradiční zápasový program PUK. Bude se jednat o dvojčíslo, ve kterém naleznete oproti "klasickému" vydání spoustu hokejového čtení, například podrobný přehled zápasů, která Kometa odehrála v play off od sezony 2004/2005.
8.2.Online s KostourkemV pondělí od 12.30 se můžete ptát nejlepšího střelce Komety Milana Kostourka v on-line rozhovoru na stránkách hokej.idnes.cz, konkrétně zde.
6.2.Poslední lístkyPoslední lístky na úvodní čtvrtfinálové duely jsou k dispozici v CK Zabloudil a ve Fanshopu na Rondu. Dva dny před zápasem pak dojde k případnému doprodeji vstupenek, které si nevyzvednou příznivci soupeře.
4.2.Volný prodej Volný prodej lístků na PO již probíhá. Od 9:00 v agentuře Zabloudil, v 10:30 otvírá fanshop a ve 13:00 hlavní pokladna haly Rondo. Hlavní pokladna se však vůbec nemusí otevřít, pokud se vstupenky vyprodají už u předprodejců. Zároveň upozorňujeme, že na PO již nemusíte do haly nosit permanentky, protože jako místenka platí sám lístek.
4.2.Lístky na play offUpozorňujeme fanoušky, že na hlavní pokladně haly Rondo zbývá již jen 50 lístků na druhý zápas čtvrtfinále (12. února). Aktualita se netýká ostatních předprodejních míst!
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál