Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.2.PŘEDPRODEJZ důvodu sobotní akce Dortiáda a zvýšeného počtu fanoušků na Halách dětí a mládeže je předprodej permanentních vstupenek na play out prodloužen i na pondělí a úterý, tj. 1. a 2.3.2010, vždy od 12 do 20 hodin. Využijte tedy i tyto další dny prodeje.
19.2.Doplnění k permanentkámČlánek o prodeji permanentních vstupenek byl doplněný o důležitou informaci ohledně registračních lístků.
19.2.Zápas dorostu odloženDnešní zápas staršího dorostu v Havířově byl odložen. O náhradním termínu Vás budeme informovat až bude znám.
19.2.Hokejový kalendářna Marken.cz nyní pořídíte Hokejový kalendář - Český hokej 2010 s krásnými fotografiemi po slevě za 99 Kč.
19.2.AutogramiádaV sekci fotogalerie naleznete fotografie z páteční autogramiády.
17.2.SOUTĚŽZapojte se do soutěže Komeťácký Tetovák a vyhrajte super čtyřkolku! Více informací naleznete zde.
17.2.Příprava s PardubicemiDnes se definitivně potvrdil termín přípravného zápasu, kterým si Kometa opepří tréninkový dril v olympijské pauze. Pětadvacátého února se Brňané představí na Zimním stadionu v České Třebové, kde jim soupeřem budou stejně jako v létě Pardubice. Utkání startuje v 17:30.
15.2.DORTIÁDAUpozorňujeme všechny zájemce o účast v soutěži Dortiáda s Kometou, že registrace končí již tento pátek, tj. 19.2. Regtistrujte se prostřednictvím emailu na dort@kometagroup.cz. Více zde.
15.2.Aukce Barevný svět dětí, o.s. pořádá ve dnech 15.-22.2. charitativní aukci na Aukro.cz. Dražit se budou např. podepsané reprezentační dresy, historické kopie dresů vyrobené k výročí 100 let a dvě hokejky podepsané Jaromírem Jágrem. Výtěžek půjde na financování projektu Kámoš, tedy na přímou podporu konkrétních dětí z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin.
9.2.VSTUPENKYVstupenky na dnešní utkání KOM - MBL jsou již vyprodány. Z tohoto důvodu nebude dnes (9.2.) probíhat doprodej vstupenek na pokladně haly Rondo.
3.2.Brusle dětem II.Všichni, kdo zapomněli na minulý zápas přinést nevyužívané dětské brusle, které budou věnovány dětem z dětských domovů, tak mohou učinit v pátek 5.2. před utkáním s Pardubicemi. Brusle prosím odložte do nákupních vozíků umístěných za turnikety. Tímto děkujeme všem novým dárcům i těm, kteří již do sbírky přispěli v rámci utkání s Vítkovicemi.
3.2.Sasu Hovi onlineBrněnský gólman Sasu Hovi bude v online rozhovoru odpovídat ve čtvrtek 4. února od 13 hodin na webu brnensky.denik.cz
2.2.Fan shopPokud vám v minulém týdnu unikla informace o změně působiště Fan shopu, připomínáme, že prodejna byla přemístěna do nových prostor. Nyní se prodejna nachází v Hokejové hale dětí a mládeže, Střední 26 (naproti hotelu Boby). Otevírací doba: Po-Pá 12.00-20.00, So 9.00-18.00, Ne 9.00-17.00. Slavnostní otevření včetně účasti hráčů A týmu proběhne v pátek 19.2. Více informací brzy naleznete na klubovém webu.
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál