Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.2.Rozpis play-outNa program všech utkání Komety v soutěži play-out se můžete podívat ZDE. Hned první dvě utkání odehraje Brno doma v KAJOT ARENĚ.
27.2.Kometa skončila 11.V konečné tabulce po 52. extraligových kolech základní části skončila Kometa na 11. pozici, tedy jediné místo za postupovou příčkou do předkola play-off. Čeká ji nadstavbová část play-out, ve které se hraje šest utkání (tři doma, tři venku). Soupeři budou z Liberce, Karlových Varů a Chomutova.
21.2.Domácí utkání vyprodánaObě poslední domácí utkání základní části Tipsport extraligy 2012/2013 s Pardubicemi i Libercem už jsou vyprodána. Páteční zápas můžete sledovat živě na České televizi a nedělní utkání například na tvtipsport.cz nebo psaný přenos na onlajny.com.
19.2.Aukce repredresůNa serveru sportaukce.cz právě probíhá aukce originálních dresů národního týmu, ve kterých čeští hokejisté 9. února odehráli utkání Oddset Hockey Games Česko - Finsko. Jedná se o jedinečné dresy s připomínkou patnácti let od olympijského vítězství v Naganu 1998. Konec aukce je naplánován na neděli 24. února. Výtěžek bude věnován Nadačnímu fondu Ivana Hlinky, který se věnuje podpoře bývalých hráčů a ostatních činovníků ledního hokeje, kteří se nacházejí v sociálně obtížné životní situaci.
15.2.Začátky v 18:15Utkání 51. a 52. kola Tipsport extraligy ledního hokeje budou začínat na všech stadionech jednotně v 18:15 hodin. U Komety se jedná o domácí utkání s Libercem a poslední zápas základní části na Spartě.
14.2.Vetování rozhodčíhoHokejový klub HC Kometa Brno se rozhodl vetovat hlavního rozhodčího Radka Husičku.
6.2.Ptejte se HubáčkaNa stránkách fanklub-hubacek.cz nyní můžete pokládat otázky brněnského rodákovi Petru Hubáčkovi.
6.2.Kalendář za akční cenu!Oficiální stolní kalendář Český hokej 2013 je nyní na Marken.cz k dispozici za speciální cenu 99 Kč! Marken.cz nabízí nejširší výběr sportovní literatury a DVD na českém internetu.
4.2.Vstupenky na KometuV internetové síti TICKETPORTAL.cz jsou k dispozici vstupenky na domácí utkání Komety s Plzní, Karlovými Vary a Pardubicemi.
1.2.Na Litvínov vyprodánoNedělní utkání 46. kola Tipsport extraligy mezi HC Kometa Brno a HC VERVA Litvínov je vyprodáno. Zápas začíná v tradičním čase 17:00.
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál