.

Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.3.Hubáček ještě v pátekV pátečním posledním domácím utkání v letošním ročníku se brněnským divákům ještě ukáže i útočník Petr Hubáček. Na utkání dorazí dle nejnovějších informací z reprezentačního srazu v Praze, kam se po zápase Komety také vrátí. V neděli na Kladně již brněnský rodák hrát nebude.
30.3.PředprodejPředprodej vstupenek na páteční utkání Kometa - K. Vary proběhne na pokladně haly Rondo ve čtvrtek 1.4. od 13-18 hodin a v pátek 2.4. od 12 hodin. Do předprodeje je uvolněno 900 vstupenek.
30.3.Vstupenky 2v1Ve spolupráci s 1.FC Brno jsme všem fanouškům, kteří jedou podpořit náš hokejový tým na dnešní utkání s Mladou Boleslaví (úterý, 30.3.) a rezervovali si vstupenky přes Fan Klub HC Kometa Brno, zajistili vstupenku na fotbalové utkání 1.FC Brno - FC Mladá Boleslav, které se sehraje v sobotu 3.4. na fotbalovém stadionu na Srbské od 18.00. Tyto obdržíte zdarma společně s hokejovými vstupenkami.
30.3.Osmáci ve finále!Mladé naděje Komety si vedou na 1. MMČR v Praze skvěle. V dnešním semifnálovém utkání rozdrtili Vsetín 12:2 a postoupili do finále. Finále je na programu zítra v Tesla Aréně od 16:00. Soupeřem Komety bude Sparta. Stránky mládežnického mistrovství ČR.
30.3.Zraněný ProcházkaRadek Procházka, který se nešťastně zranil těsně poté, co vsítil poslední branku dnešního utkání, má podle nejčerstvějších zpráv podezření na zlomené žebro. V nejbližší době podstoupí vyšetření v Nemocnici u Svaté Anny, které by o jeho zdravotním stavu mělo napovědět více.
29.3.Hubáček v reprezentaciBrněnský útočník Petr Hubáček již letos za Kometu nenastoupí. V době posledních tří kol skupiny o udržení se totiž brněnský rodák zúčastní reprezentačního kempu před mistrovstvím světa. Více informací zde.
27.3.PředprodejPředprodej vstupenek na nedělní utkání Kometa - Kladno proběhne na pokladně haly Rondo v neděli 28.3. od 12 hodin. Do prodeje je uvolněno posledních 500 lístků.
25.3.Smlouva pro VincouraOdchovanec brněnské Komety Tomáš Vincour podepsal tříletý nováčkovský kontrakt s týmem NHL Dallas Stars. Devatenáctiletý útočník, hrající v současné době v týmu WHL Vancouver Giants, byl "Hvězdami" draftován v loňském roce.
24.3.Výprodej kalendářůNa Marken.cz máte úplně poslední možnost zakoupit oficiální Hokejový kalendář - Český hokej 2010 s krásnými fotografiemi po slevě za 99 Kč. Na skladě je posledních 8 kusů.
23.3.PŘEDPRODEJDo dnešního prodeje vstupenek na večerní utkání KOM - MBL je uvolněno 700 ks vstupenek. Předprodej začíná od 12 hodin na pokladně haly Rondo.
21.3.PŘEDPRODEJPředprodej vstupenek na úterní utkání Kometa - M.Boleslav proběhne na pokladně haly Rondo v pondělí 22.3. od 13-18 hodin a v úterý 23.3. od 12 hodin. Do předprodeje je uvolněno 900 vstupenek.
19.3.VSTUPENKY Do dnešního prodeje vstupenek na večerní utkání KOM - KVA je uvolněno celkem 750ks vstupenek. Předprodej dnes začíná na pokladně u haly Rondo od 12 hodin.
19.3.Rozhodčí v akciNa ARLH.cz probíhá poslední, březnové kolo fotosoutěže o ceny.
15.3.Aukce repre dresůNa SportovniAukce.cz můžete vydražit několik hraných reprezentačních dresů, které nosili např. Dominik Hašek, Jiří Kučera nebo Petr Rosol.
14.3.PŘEDPRODEJRozšířili jsme pro vás předprodej vstupenek na nedělní utkání KOM-KLA. Prodej proběhne na pokladně u haly Rondo v pátek 12.3. od 13-18 hodin a také v neděli 14.2. od 12 hodin tamtéž.
12.3.Víkend pro mládežHC Kometa Brno připravila pro mládežnické hokejisty „tréninkový“ víkend s pestrým programem za účasti hráčů „A“ týmu. Více informací naleznete zde.
12.3.PŘEDPRODEJDo dnešního(tj. pátek 12.3.) prodeje vstupenek na nedělní utkání Kometa - Kladno je uvolněno 1000ks vstupenek. Předprodej dnes probíhá na pokladně u haly Rondo od 13 do 18 hodin.
11.3.Rozhovor s J. MeixneremV nedělním PUKu se tentokrát objeví obsáhlý rozhovor s dnešním jubilantem, dlouholetým obráncem brněnského klubu, pětinásobným přeborníkem republiky a dvojnásobným vicemistrem světa Jaromírem Meixnerem. Redakce webu se připojuje ke gratulantům a přeje hodně štěstí do dalších let.
9.3.PŘEDPRODEJNa dnešní utkání KOM-MBL je do volného prodeje uvolněno 900ks vstupenek. Předprodej začíná na pokladně u haly Rondo od 12.00 hodin.
9.3.VSTUPENKYV prodeji na pohladně u haly Rondo je stále více jak 500 ks vstupenek na dnešní utkání.
9.3.Mládež play-offUž dnes vstoupí junioři a starší dorost Komety do prvního kola play-off. Junioři se utkají od 17:00 s Třincem a starší dorost se utká od 17:30 se Spartou. Obě utkání se odehrají v Halách dětí a mládeže za Lužankami. Přijďte oba mladežnické týmy podpořit! Více zde.
7.3.PŘEDPRODEJS ohledem na velké množství stížností z řad fanoušků spojené s předprodejem vstupenek na domácí zápasy v Agentuře Zabloudil (Lidická 4, Brno) bude prodej vstupenek zajišťován pouze Klubem, a to vždy v den zápasu (od 12.00) přímo na pokladně u haly Rondo. Počet vstupenek k prodeji na daný zápas bude vždy zveřejněn. Stále zůstává zachován limit 5ks vstupenek na osobu. Věříme, že toto opatření povede ke spokojenosti většího množství fanoušků. Děkujeme za pochopení.
2.3.DŮLEŽITÉUpozorňujeme všechny návštěvníky pátečního zápasu (5.3. KOM-KVA), že začátek utkání byl posunut na 18.10 hodin. Prosím na čas uvedený na vstupenkách neberte zřetel. Děkujeme za pochopení.
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál