Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.4.Vstupenky na ŠvédyDo prodeje byly uvolněny poslední vstupenky k sezení na dnešní utkání Česko - Švédsko hrané v rámci turnaje Kajotbet Hockey Games v Brně v počtu cca 300ks.
23.4.Nominace do SVK repreTrenér slovenské reprezentace Vladimír Vůjtek povolal do přípravy před nadcházejím světovým šampionátem brněnského obránce Milana Hrušku, který se již dnes hlásí na srazu hráčů v Bratislavě.
20.4.Nominace do repreTrenér české hokejové reprezentace Alois Hadamczik povolal do přípravy na světový šampionát ve Švédsku a Finsku dva hráče brněnské Komety. Zkušeného zadáka Tomáše Žižku a útočníka Jakuba Svobodu, pro kterého to bude reprezentační premiéra.
20.4.Stříbrné pozadí na PCChcete si pozadí vaší obrazovky vyzdobit stříbrnými hochy z Komety? Do sekce FANZÓNA -> Download byla přidána jedna fotka z předávání poháru za druhé místo a jedna společná.
19.4.Na finále vyprodánoTaké třetí zápas finálové série hraný v KAJOT ARENĚ je vyprodán. S připočtením 7.200 diváků uvidí finálovou sérii jen na brněnském stadionu 21.600 diváků.
19.4.Zohorna druhýÚtočník Komety Hynek Zohorna skončil na 2. místě v anketě Nováček roku, kterou každoročně vyhlašuje Česká televize. O dva body ho předstihl slávistický útočník Tomáš Hertl.
17.4.Volný prodej vstupenekNa čtvrteční 6. utkání finálové série Komety s Pardubicemi půjde do volného prodeje cca 200 vstupenek. Volný prodej začne ve středu 18. 4. 2012 v 10:00 na hlavní pokladně KAJOT ARENY.
15.4.Kometa vetuje rozhodčíhoPro hokejového rozhodčího Martina Fraňa finálové zápasy play off skončily. Vedení Komety Brno se jej rozhodlo v reakci na jeho výkon ve čtvrtém duelu série vetovat, Fraňo nebude na další zápasy delegován. Jihomoravané nebyli podle slov sportovního manažera Komety Brno Pavla Zubíčka spokojeni s jeho výkonem. K podobnému kroku se rozhodli hokejisté Pardubic po druhém finálovém duelu, kdy vetovali sudího Reného Hradila.
12.4.Finálová utkání vyprodánaObě domácí utkání proti Pardubicím jsou vyprodány. Kdo si vstupenky zakoupil on-line, může si je vyzvednout v den utkání vždy od 10:00 na hlavní pokladně KAJOT ARENY.
12.4.MS do 18 letV Brně a Znojmě odstartovalo Mistrovství světa v ledním hokeji hráčů do 18 let. Oficiální web šampionátu najdete na adrese www.u18wc2012.cz, online přenosy přináší server Onlajny.com.
11.4.Vstupenky do prodejeDo volného prodeje na dvě domácí finálová utkání Komety s Pardubicemi půjde cca 280 vstupenek na stání. Prodej začíná ve čtvrtek od 10:00 na hlavní pokladně KAJOT ARENY. Prodávat se bude do vyprodání.
3.4.Vstupenky na fináleCeny vstupenek a termíny prodeje na finálovou sérii budou na našem webu uvedeny koncem týdne.
2.4.Nesouhlas s DKHC Kometa Brno nesouhlasí s dvouzápasovým distancem pro útočníka Jakuba Koreise. Klub dnes podal odpor proti výši tohoto trestu. Informaci potvrdil sportovní manažer Pavel Zubíček.
1.4.V Plzni bez KoreiseÚtočník Komety Jakub Koreis byl disciplinární komisí APK LH potrestán za svůj zákrok na obránce Indiánů Jakuba Jeřábka stopem na dvě utkání. V zítřejším pátém utkání semifinálové série tedy nesmí zasáhnout do hry. Radim Bičánek i Jozef Kováčik nastoupí.
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál