Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2017 byly zveřejněny tyto aktuality:

20.4.Legenda pomáhá 2. koloNa webu Sportovniaukce.cz bylo spuštěno druhé kolo aukce nevyzvednutých a nevydražených dresů v rámci celorepublikového projektu Legenda pomáhá! Harmonogram druhého kola dražby včetně odkazů do samotných aukcí naleznete ZDE.
19.4.Vyprodáno!Čtvrté finále mezi Kometou a Libercem je vyprodáno. DRFG Arena se tak bude těšit návštěvě 7700 diváků.
17.4.DK Gulaši, ZaťovičMichal Gulaši a Martin Zaťovič mohou pokračovat ve finálové sérii s Libercem. Disciplinární komise řízení s brněnskými hráči zastavila.
11.4.Vstupenky na fináleVstupenky na domácí finálová utkání s Libercem budou v úterý v 12:30 uvolněny k prodeji na serveru Ticketportal.cz .
10.4.Kometa noviny duben 2017Dubnové číslo Kometa novin se vzhledem k postupu do finále posunuje na termín 5. května, kdy vyjde nové číslo. Děkujeme za pochopení.
4.4.Vstupenky na HradecVstupenky na 6. semifinálové utkání s Hradcem Králové budou v úterý v 16 hodin uvolněny k prodeji na serveru Ticketportal.cz
3.4.Kšiltovky s podpisemKšiltovky, které fanoušci vhodili na led při hattricku Vojtěcha Němce, budou k dispozici s podpisem hráče dnes od 15 hodin v „denní místnosti“ DRFG Areny (vpravo od vrátnice). Kšiltovky s podpisem autora nedělního hattricku Ondřeje Němce budou k dispozici později.
2.4.Semifinále play-offOba domácí zápasy Komety začínají shodně v 17:20 na ČT Sport. Nedělní zápas je vyprodaný.
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál