Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2007 byly zveřejněny tyto aktuality:

24.5.Prokop do BrnaÚtočník Juraj Prokop, který naposledy působil ve Slovanu Bratislava, podepsal v Kometě smlouvu na rok s roční opcí.
22.5.Jeřábek ve VrchlabíNováčka 1.ligy HC Elektromont Vrchlabí povede v sezóně 2006-2007 Vladimír Jeřábek, donedávna trenéra Hradce Králové. Nový je i sportovní manažer, kterým se stal Aleš Kmoníček, z Liberce pak nováčka posílil slovinský útočník Rok Pajič. Více hokej.cz
22.5.Běh s KometouV sobotu 26.5. se koná již 15. ročník Veletržního běhu Brnem. Novinkou je nejen přesun startu a cíle na náměstí Svobody, ale i spoluúčast brněnských sportovců na běhu veřejnosti. Ten začíná ve 14:45 a na start se postaví mj. i hokejisté Komety.
16.5.Aukce repre dresů!Na webových stránkách aukce.esports.cz právě probíhá aukce originálních reprezentačních dresů! Jedná se o hrané dresy, ve kterých čeští hokejisté odehráli souboj o třetí místo v seriálu Euro Hockey Tour proti Finsku. Vydražit můžete například dres brněnského rodáka Adama Svobody! Do aukce atraktivních dresů se můžete zapojit zde.
11.5.OdchodyBrankář Pavel Maláč odchází na roční hostování do druholigového Hodonína. Obránce Milan Karlíček pak bude oblékat dres Hradce Králové, i u něj se jedná o roční hostování.
11.5.Fotky z přípravyFotky z přípravy můžete najít zde.
7.5.Radek Fiala se po čtyřech letech vrátil do Brna, odchod z Litvínova jej příliš nepřekvapil více hokej.cz
4.5.Kališ ukončil kariéruObránce Oldřich Kališ, který v brněnské Kometě působil v sezóně 05/06 a jehož posledním působištěm byl Šumperk, ukončil svoji bohatou hokejovou kariéru.
4.5.Vostřák do BrnaDalší velké posílení zaznamenal kádr Komety. Smlouvu na rok s opcí dnes v Brně podepsal útočník Pavel Vostřák se zkušenostmi například z extraligové Plzně nebo finské SM-liigy. Další informace přineseme později v článku.
2.5.Nové posilyDalší nové posily do míří Brna. Zdejší hokejový klub získal z Mladé Boleslavi útočníka Petra Lipinu, obranu pak vyztuží Marián Morava. Oba podepsali s Kometou víceleté kontrakty.
2.5.Hruška do VsetínaÚtočník Jan Hruška míří z Brna do Vsetína, jedná se o roční hostování.
2.5.Hokejové přestupyJediný kompletní přehled hokejových přestupů včetně nižších soutěží a českých hráčů v zahraniční najdete nyní na prestupy.onlajny.cz.
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál