.

Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.6.Češky proti EgyptuVolejbalové MS juniorek v KAJOT ARENĚ pokračuje a Češky se v 17:30 nastoupí proti Egyptu. Fanoušci v modrobílém mají stále vstup zdarma.
26.6.Češky v osmifinále!České volejbalistky do dvaceti let hrají dnes v KAJOT ARENĚ osmifinále mistrovství světa. Od 17:30 se postaví proti velkým favoritkám turnaje Číňankám. Pomožme jim naší podporou! Kdo přijde na stadion v komeťáckém, nemusí za vstupenku platit, u turniketů ji dostane. Patronem utkání dnes bude Miroslav Holec, který bude holkám fandit.
24.6.Na volejbal v komeťáckém!Líbilo se utkání mistrovství světa juniorek ve volejbale mezi Českou republikou a Peru? Chtěli byste vidět i další počínání mladých českých hráček? V tom případě na sebe hoďte komeťácký oděv a přijďte na každé další utkání České republiky. Pokud budete v komeťáckém, dostanete u vstupu u hlavní pokladny KAJOT ARENY vstupenku, se kterou můžete projít turnikety. Další zápas hrají Češky již v úterý 25. června, kdy v KAJOT ARENĚ od 17:30 proti Tchaj-wanu. Patronem utkání bude útočník HC Kometa Brno Tomáš Svoboda. Šestadvacetiletý útočník bude přímo na místě. Vstupenky na utkání Češek budou pro fandy v komeťáckém k dispozici v každý den zápasu naší reprezentace, a to vždy hodinu před utkáním u hlavní pokladny KAJOT ARENY.
18.6.Ve čtvrtek permanentkyFanoušci Komety, kteří kupují permanentní vstupenku ve dvou termínech, mají ještě týden na to, aby na hlavní pokladně KAJOT ARENY zaplatili druhou část z ceny permanentky a převzali svoji permanentní vstupenku na sezónu 2013/2014. Poslední možný den je totiž stanoven na 20. 6. 2013. Pokud by došlo k překročení data, postup je uveden ve formuláři. Samotný prodej permanentních vstupenek i klubových karet na sezónu 2013/2014 bude po 20. 6. probíhat až při předprodejích na přátelská utkání. Veškeré potřebné informace o permanentních vstupenkách najdete v sekci VSTUPENKY – Permanentky.
3.6.Bičánek jde do VarůBývalý kapitán HC Kometa Brno Radim Bičánek bude hrát v extraligové sezóně 2013/2014 v Karlových Varech. V Brně odehrál po příchodu ze Znojma celkem 228 mistrovských utkání, ve kterých vsítil 23 branek.
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál