.

Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.7.Lístky na SlovanNenechávejte koupi lístků na přátelské utkání Slovanu s Kometou (4.8.2011) na poslední chvíli. Zajistěte si je buď přes ticketportal.sk nebo přijeďte s dostatečným předstihem. Info i na webu Fan Klubu.
28.7.Vstupenky na přípravuVeškeré informace o vstupenkách na přípravná utkání naleznete v sekci Vstupenky. Držitele ZTP/P prosíme, aby si svoje místo (samozřejmě bezplatné) rezervovali předem, více informací na téže stránce v sekci Vstupenky.
28.7.Vstupenky na PetrohradVzhledem k velkému zájmu o vstupenky na pondělní utkání s Petrohradem, kterých se doposud prodalo přes 4000 ks, doporučujeme navštívit zítřejší (tj. pátek 29.7.) předprodej (od 11 – 17 hod. na hlavní pokladně haly Rondo) a neodkládat tak nákup vstupenky až na poslední chvíli v den utkání.
27.7.Hubáček kapitánemKapitánem Komety pro sezonu 2011/12 byl zvolen Petr Hubáček. Jeho zástupci budou Radim Bičánek a Leoš Čermák. Rozhodnuto bylo také o tom, že své domácí zápasy odehrají Brňané v tmavých dresech.
14.7.Čísla hráčůNa hráčské soupisce byla doplněna čísla, která budou hráči v extraligové sezóně 2011/2012 nosit na zádech. Podívat se můžete ZDE.
14.7.Hokejový týden 8Další Hokejový týden na blog.onlajny.cz přináší i v půlce července řadu hokejových novinek a aktualit.
11.7.Zemřel Jaroslav JiříkDnes (11. července 2011) bohužel tragicky zahynul ve věku 71 let Jaroslav Jiřík. Bývalý hokejový útočník byl prvním Čechem v NHL a převážnou část své aktivní kariéry spojil s klubem ZKL Brno. Za třináct sezón dokázal v Brně společně s týmem získat pět titulů. HC Kometa Brno vyjadřuje jeho rodině a nejbližším pozůstalým upřímnou soustrast.
4.7.Začala dovolenáHráčům a trenérům "A" týmu HC Kometa Brno dnes začala třítýdenní letní dovolená. Mají za sebou devět týdnů suché letní přípravy. V Brně se budou znova hlásit po neděli 24.7., kdy jim začíná příprava na ledě.
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál