„Good luck, Kometo!“ přeje z hlavního města USA mnoho štěstí obránce Michal Kempný

„Good luck, Kometo!“ přeje z hlavního města USA mnoho štěstí obránce Michal Kempný
 

B r n o – Blíží se ke stovce zápasů v NHL, kdo by to byl před lety o Michalu Kempném řekl. Rok a půl strávil v týmu Chicago Blackhawks, během probíhající sezóny se přesunul do hlavního města Spojených států. Hodonínský rodák a bývalý výborný bek Komety hraje s hvězdnou mašinou na góly Alexandrem Ovečkinem, zvyká si na nové mužstvo a zároveň stále po očku sleduje českou extraligu. V krátké chvíli stačil pozdravit brněnské fanoušky a popřát mnoho úspěchů svým někdejším spoluhráčům a stále kamarádům.

 

Na Kometu čeká již v úterý úvodní duel ve Vítkovicích. Co se vybaví reprezentačnímu obránci při vzpomínkách na tohoto soupeře? „Ještě za mého působení v Brně si pamatuji, že se mi ve Vítkovicích nikdy nehrálo nějak dobrě, ale na druhou stranu má Kometa natolik zkušený tým, aby si s tím dokázala poradit. V play-off si člověk vybírat nemůže a musí porazit každého, kdo mu stojí v cestě. Zároveň očekávám, že to bude pro diváka atraktivní série. Mají se na co těšit."

Jak těžké bude přes tohoto soupeře přejít? „Trošku jsem to naťuknul v první otázce. Je vlastně jedno, na koho Kometa narazí. Tým je kvalitní a má plno zkušeností. Vidím to pozitivně. Všeobecně v play-off rozhoduje hlavně týmový výkon, zdraví a také potřebná dávka štěstí," usmívá se obránce s tvrdou střelou a konstruktivní rozehrávkou.

Na Kometu stále v dobrém vzpomíná a nezapomněl celému týmu popřát mnoho štěstí. „Chtěl bych vzkázat klukům a všem v Kometě, ať se jim daří, ať jsou zdraví a vše jim šlape, tak jak má. Myslím, že každý, kdo v Brně hrál a hraje hokej, tak ví, že fanoušci jsou číslo jedna a je radost pro ně hrát. Tím spíš, když přichází vrchol sezóny v podobě play-off! Good luck, Kometo," vzkazuje bek Washingtonu Capitals

Michal Kempný v dresu Komety. Foto: Ivo Dostál.
 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál