Osmnáctka neuspěla v prvním utkání trojboje proti Rusku

Osmnáctka neuspěla v prvním utkání trojboje proti Rusku
 

B r n o / P ř í b r a m - Reprezentace českých hokejistů do osmnácti let má za sebou první utkání proti Rusku na kempu v Příbrami. Rusové se dostali do vedení již po pár minutách první třetiny a svůj náskok už do konce zápasu nepustili. Za celek se lvem na hrudi se prosadil pouze Radek Mužík, jenž síť brány rozvlnil šestnáct sekund před polovinou hrací doby. Z hráčů brněňské Komety se utkání zúčastnili obránci juniorky Jan Mlčák a Radek Kučeřík, který dokonce zastával roli asistenta kapitána. Další střetnutí s výběrem sborné čeká svěřence Aloise Hadamczika hned zítra v 17:30.

 

Sestava reprezentace ČR do osmnácti let: Malík (Škorpík) – Kučeřík (A), Klodner, Klikorka, Homola, Černohorský, Poizl, Tureček, Mlčák – Mužík (A), Najman, Teplý (C) – Novák, Morong, Myšák – Pištěk, Peterek, Raška – Koffer, Vitouch, Rychlovský.

Česko U18 - Rusko U18 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 30. Mužík (Teplý) – 4. Gordin (Spiridonov), 26. Čristjakov (Briutov, Gricjuk), 39. Podkolzin (Gutik), 53. Podkolzin (Gutik)

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál