Osmnáctka na úvod přehrála Švýcary, gólově se prosadil také Radek Kučeřík

K r a v a ř e – Česká reprezentace do osmnácti let úspěšně zahájila turnaj pěti zemí, hned v prvním zápase nasázela výběru Švýcarska pět gólů. Češi si utkání skvěle rozehráli od samého začátku, do vedení se dostali už ve druhé minutě hry a svůj náskok dokázali postupně navyšovat. Všechny brněnské fanoušky jistě potěší, že branku na 4:1 vstřelil šestnáctiletý obránce Radek Kučeřík. Reprezentanty čeká druhý zápas hned ve čtvrtek – od 19:00 nastoupí proti Spojeným státům.

Švýcarsko U18 – Česko U18 1:5 (0:2, 0:0, 1:3)

Branky a nahrávky: 43. Stoffel (Burkhalter) – 2. Pytlík (Mužík), 5. Prymula (Bernovský, Pšenička), 42. Čmiel (Pšenička), 45. Kučeřík (Volráb, Pytlík), 46. Bernovský (Pšenička, Mužík).

Sestava ČR U18: Pařík – Volráb, Kučeřík, Tureček, Žůrek, Poizl, Klodner, Suhrada, Homola – Raška, Peterek, Beránek – Mužík, Pytlík, Rychlovský – Pšenička, Bernovský, Prymula – Koffer, Čmiel, Hrubec.

Dnes v 18:30 | Jun.
HC Kometa Brno