Střondala si za devatenáctku připsal tři body, osmnáctka podlehla Rusku

T u r k u / S o č i – Devatenáctka v prvním zápase Turnaji pěti hraném ve finském Turku těsně nestačila na domácí Finy, kterým podlehla 4:3 v prodloužení. Skvělý individuální výkon však předvedl Vojtěch Střondala, který jeden gól sám vstřelil a na další dva nahrál! Svěřenci Aloise Hadamczika naopak mají za sebou už druhé utkání na Turnaji pěti v ruském Soči. Součástí týmu do osmnácti let jsou i obránci juniorky Komety Radek Kučeřík a Jan Mlčák. Po povedeném střetnutí s Finskem, které ovládli 6:3, se Češi utkali s domácím ruským výběrem. Rusové měli utkání od začátku pod kontrolou a dokázali jej dovést ke zdárnému konci a vítězství 5:1.

Výsledek utkání ČR U19:

Finsko - Česko 4:3 (1:1, 2:1, 0:1 – 1:0)

Branky a nahrávky: 1. Kivenmäki, 30. Laitamäki (Haatanen, Mäntykivi), 40. Honka, 62. Erholtz (Laitamäki, Haarala) – 7. Střondala (Sedlák), 25. Jelínek (Střondala), 57. Sedlák (Střondala, Šik)

Sestava ČR U19:

Dvořák (Haas) – Štibingr (A), Aubrecht, Klejna, Dluhoš (C), Seemann, Procházka, Klímek, Ondračka – Bambula, Šik (A), Brož – Sedlák, Střondala, Jelínek – Sklenář, Řehák, Šír – Matiaško, Kropáček, Žemba.

Další zápasy ČR U19 na turnaji:

Čtvrtek 7. února: 14:30 Švédsko – Česko
Pátek 8. února: 18:00 Švýcarsko - Česko
Neděle 10. února: 16:30 Německo – Česko

Výsledek utkání ČR U18:

Rusko - Česko 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 19. Spiridonov (Činachov), 22. Podkolzin (Čisťjakov), 35. Podkolzin (Burenov, Čisťjakov), 47. Činachov (Byčkov), 54. Spiridonov (Gricjuk) – 36. Beránek (Peterek, Pšenička)

Sestava ČR U18:

Malík (Pařík) – Suhrada, Poizl, Kučeřík, Klodner, Mlčák, Žůrek, Tureček, Volráb – Teplý (A), Barinka, Raška – Rychlovský, Najman (A), Mužík (C) – Beránek, Peterek, Pšenička – Pištěk, Koffer, Křemen – Vitouch.

Další zápasy ČR U18 na turnaji:

Čtvrtek 7. února: 13:00 Švédsko – Česko
Pátek 8. února: 13:00 Česko - USA

Copyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál