Osmnáctka i devatenáctka podlehly Švédům, sedmnáctka nestačila na Finy

 Osmnáctka i devatenáctka podlehly Švédům, sedmnáctka nestačila na Finy
 

B r n o – Čtvrteční zápasy českých mládežnických týmů na jednotlivých Turnajích pěti dopadly lépe pro severské celky. Sedmnáctka prohrávala s Finy po dvou třetinách jen velmi těsně a na začátku třetího dějství se národnímu týmu podařilo vyrovnat, Finové však v následujících minutách nastříleli ještě čtyři branky a potvrdili tak své vítězství. Také hráči do osmnácti let dokázali vyrovnat nepříznivý stav utkání, a to hned dvakrát. Švédové se ovšem dostali do vedení ještě potřetí a na to už česká reprezentace odpověď nenalezla. Mladíkům do devatenácti let se povedlo smazat dokonce tříbrankové manko, i v tomto případě se ale z vítězství nakonec radoval tým ze Skandinávie.

 

Výsledek utkání U17

FINSKO U17 – ČESKO U17 6:3 (1:0, 1:1, 4:2)

Branky a nahrávky: 8. Lambert (Seppälä), 38. Lambert (Järventie, Seppälä), 48. Niemi (Sedoff, Määttä), 52. Luka (Liukas, Koskela), 54. Lambert (Sorvali, Seppälä), 60. Korpialho (Hahl, Viro) – 37. Hrádek (Talafa, Slanina), 41. Novák (Baláž), 55. Rouha (Kovář, Malát)

Sestava ČR

Bednář – Kovář, Baláž – Chlubna, Gut, Novák – Talafa, Hrádek – Malát, Rouha, Koláček – Sedláček, Kremláček – Klimo, Luža, Geidl – Meluzín, Staněk – Slanina, Vrhel, Binias


Výsledek utkání U18

ŠVÉDSKO U18 – ČESKO U18 4:3 (2:1, 1:0, 1:2)

Branky a nahrávky 13. Björnfot (Lyckasen, Holtz), 18. Henriksson (Raymond), 22. Wahlgren (Henriksson, Feuk), 49. Nybeck (Lyckasen) – 14. Pištěk (Koffer), 41. Najman, 47. Rychlovský (Teplý, Barinka).

Sestava ČR:

Pařík – Poizl, Suhrada, Volráb, Kučeřík, Žůrek, Mlčák, Klodner, Tureček – Raška, Barinka, Teplý – Mužík, Najman, Rychlovský – Pšenička, Peterek, Beránek – Koffer, Vitouch, Pištěk.


Výsledek utkání U19

ŠVÉDSKO U19 – ČESKO U19 5:3 (2:0, 1:2, 2:1)

Branky a nahrávky: 6. Wennström (Wernblom), 20. Wernblom (Nässen, Karlberg), 30. Nässen (Bondesson, Pasic), 45. Wernblom, 60. Karlberg (Wernblom) – 33. Sklenář (Štibingr, Sedlák), 40. Jelínek (Sedlák), 44. Procházka (Klejna).

Sestava ČR:

Haas – Štibingr, Aubrecht, Klejna, Ondračka, Dluhoš, Procházka, Seemann – Bambula, Šik, Brož – Sedlák, Střondala, Jelínek – Sklenář, Kropáček, Šír – Matiaško, Řehák, Klímek – Žemba.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál