Devatenáctka porazila Švýcarsko, osmnáctka se sedmnáctkou nestačily na USA a šestnáctka podlehla Finsku

B r n o – Devatenáctka má za sebou na Turnaji pěti ve finském Turku třetí zápas a první vítězný. Hned v 5. minutě si dvěma rychlými góly získala náskok, který až do konce nepustila a nakonec zvítězila těsně 4:3. Pozítří čeká výběr s brněnským Vojtěchem Střondalou závěrečné utkání proti Německu. Osmnáctka zakončila Turnaj pěti v Soči vysokou porážkou 2:8 se Spojenými státy a celkově tak skončila na 4. místě. Střelecky se dokázal prosadit obránce Komety Radek Kučeřík , do zápasu zasáhl také Jan Mlčák . Sedmnáctka s Janem Sedláčkem a Erikem Meluzínem se na Turnaji pěti ve švédském Tranås také utkala s výběrem USA, téměř dvě třetiny držela bezbrankové skóre, ale nakonec podlehla 0:3. Turnaj zakončí zítra proti domácímu výběru Švédska. Šestnáctka začala Turnaj čtyř ve finském Pieksämäki utkáním proti domácímu výběru, kterému ve vyrovnaném zápase podlehla 3:1. V následujících ji čekají utkání nejprve proti Švédsku a poté proti Rusku.

Výsledek utkání ČR U19:

Švýcarsko - Česko 3:4 (0:2, 3:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 23. Schwab (Stampfli, Oana), 37. Fleury (Kohler, Wyss), 40. Wetter (Kohler, Prysi) – 5. Brož (Šik, Bambula), 5. Sedlák (Dluhoš, Jelínek), 33. Bambula (Šik, Brož), 54. Sedlák (Dluhoš, Jelínek).

Sestava ČR U19:

Dvořák (Haas) – Štibingr, Seemann, Klejna, Aubrecht, Dluhoš, Ondračka, Procházka – Bambula, Šik, Brož – Sedlák, Střondala, Jelínek – Sklenář, Zemba, Šír – Matiaško, Kropáček, Klimek.

Další utkání ČR U19:

Neděle 10. února 16:30: Německo - Česko

Výsledek utkání ČR U18:

Česko - USA 2:8 (0:2, 0:1, 2:5)

Branky a nahrávky: 52. Kučeřík (Vitouch), 58. Tureček (Mužík) – 7. Lindmark, 19. Moynihan (Zegras, Weight), 32. Moynihan (Gildon), 42. Weight (Vlasic, Beecher), 45. C. Caufield (York), 56. Zegras (Vlasic), 57. Farrell (McCarthy), 59. Moynihan (Zegras).

Sestava ČR U18:

Malík (Pařík) – Tureček, Kučeřík, Mlčák, Suhrada, Žůrek, Poizl, Volráb – Raška, Teplý (A), Barinka, Beránek, Peterek, Najman, Vitouch, Pšenička, Koffer, Rychlovský, Pištěk, Křemen, Mužík (C).

Výsledek utkání ČR U17:

Česko - USA 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 37. Smilanic (Peterson, Powell), 54. Sanderson (Matthew, Džanijev), 59. Yoder (Truscott).

Sestava ČR U17:

Bednář (Čajan) – Kovář, Baláž – Novák, Rouha, Chlubna – Hrádek, Talafa – Binias, Luža, Geidl – Staněk, Sedláček – Klimo, Vrhel, Malát – Kremláček – Meluzín, Koláček, Slanina.

Další utkání ČR U17:

Sobota 9. února 15:00: Švédsko - Česko

Výsledek utkání ČR U16:

Finsko - Česko 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 15. Tuomaala, 24. Tuomaala (Salminen), 32. Huuhtanen (Leppänen) – 25. Ramik

Sestava ČR U16:

Klika (Suchánek) – Cubo, Ticháček, Jiříček, Svozil (C), Machů, Moravec, Pajer, Šedivý – Krupička, Soukup (A), Menšík (A) – Frömel, Szturc, Ramik – Remeš, Brada, Altrichter – Budina, Půček, Herčík.

Další utkání ČR U16:

Sobota 9. února 16:30: Česko - Švédsko
Neděle 10. února 16:30: Rusko - Česko

Copyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál