Přijďte 22. ledna 2018 do DRFG Areny na akci Týden hokeje

Přijďte 22. ledna 2018 do DRFG Areny na akci Týden hokeje
 

B r n o – Přijďte v pondělí 22. ledna od 17:45 do DRFG Areny na akci Týden hokeje. Všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení budou jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Kometa Brno tuto akci pořádá ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje. Registrace příchozích probíhá již od 16:30!

 

Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy! Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pana Milana Navrátila (telefon: 730 826 148). s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

V polovině září proběhla první letošní akce v rámci Týdne hokeje. V lednu 2018 pokračujeme. Foto: Jiří Grulich.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (ČSLH), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná potřetí po celé České republice a celkově už počtvrté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 11 000 dětí. Více informací Odkaz naleznete ZDE.

Videopozvánku na Týden hokeje: Odkaz naleznete ZDE.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál