Starší i mladší dorost hrají dvakrát venku, juniorka se po třech týdnech vrací do akce

Starší i mladší dorost hrají dvakrát venku, juniorka se po třech týdnech vrací do akce
 

B r n o - Brněnskou hokejovou mládež čeká další nabitý týden. Junioři odehrají dokonce tři utkání. Doma se utkají s Libercem, pak zamíří na dva zápasy na východ Čech. Mladší i starší dorostence čekají pouze venkovní zápasy, ale za to jde o velice důležité duely. Starší dorost se bude snažit zlomit sérii porážek. Je na co se těšit.

 

Junioři hrají doma, pak jedou na dva zápasy do východních Čech

První utkání během následujícího týdne odehrají junioři doma proti houževnatému Liberci. Jedná se o druhý vzájemný duel v této sezóně. Ten první vzešel lépe pro Kometu, která zvítězila 3:1. Liberec si v tabulce drží sedmou příčku a na třetí Kometu ztrácí pouhých sedm bodů.

24. kolo DHL extraligy juniorů
úterý
9. 1. 2018
18:00 hod.
Online přenos
HC Kometa Brno HC Bílí Tygři Liberec DRFG Arena

Následovat budou dva duely na východě Čech, nejprve na ledě pardubického Dynama. Znovu se jedná o druhý vzájemný duel v sezóně. Ten první opět ovládla Kometa, ale zvítězila pouze těsně 3:2 po samostatných nájezdech. Kometě by se nad Dynamem hodilo zvítězit, jelikož právě Pardubice jsou pouhé čtyři body před Kometou na druhé příčce a ženou se do čela.

31. kolo DHL extraligy juniorů
pátek
12. 1. 2018
18:00 hod.
Online přenos
HC Dynamo Pardubice HC Kometa Brno Zimní stadion, PC Polička

Třetí a zároveň poslední utkání tohoto nabitého týdne odehraje juniorka ve městě nedaleko Pardubic, v Hradci Králové. Poslední vzájemný duel tentokrát vzešel lépe pro východočeský celek, který si z Brna odvezl výhru 2:1. Hradec si v tabulce extraligy drží pátou příčku, ale na naši juniorku ztrácí pouhých pět bodů, proto starší dorostence čekají také dvě velice důležitá utkání.

32. kolo DHL extraligy juniorů
sobota
13. 1. 2018
12:00 hod.
Online přenos
HC Mountfield Hradec Králové HC Kometa Brno Zimní stadion Hradec Králové

Starší dorost změří síly s Kladnem a odtud zamíří do hlavního města

Nejprve odehraje starší dorost utkání s kladenskými Rytíři. Starší dorostenci se s Kladnem ještě v této sezóně neutkali. Tento duel bude pro Kometu velice důležitý, jelikož Kladno si v tabulce drží jedenáctou příčku, pouhé tři body před Kometou, takže Kometu čekají opravdu dva důležité duely.

13. kolo extraligy staršího dorostu, o pořadí v play - off
pátek
12. 1. 2018
16:00 hod.
Online přenos
HC Rytíři Kladno HC Kometa Brno Zimní ČEZ stadion , Kladno

Hned vzápětí si starší dorost udělá výlet do hlavního města, kde se utká s pražskou Slavii. Starší dorostenci se v této sezóně s Pražany ještě neutkali, takže půjde o velice zajímavý duel. Starší dorost teď musí napravit sérii tří porážek a odlepit se ze třináctého místa tabulky. Slavie je na tom o poznání lépe, jelikož ji patří třetí příčka.

14. kolo extraligy staršího dorostu, o pořadí v play - off
sobota
13. 1. 2018
11:10 hod.
Online přenos
HC Slavia Praha HC Kometa Brno Zimní stadion Eden, Praha

Mladší dorost se utká s Letňany a s Havlíčkovým Brodem

Mladší dorostence čeká duel s Letci z Letňan. S tímto celkem se mladší dorost v této sezóně utkal již několikrát a vždy šlo o velice zajímavé duely. Především ten poslední, kdy Letce Kometa přímo rozstřílela 8:2 a hattrick si v tomto utkání připsal šikovný útočník Ivo Sedláček. Kometa si ve skupině o udržení drží první příčku a může být v klidu, protože nesestoupí.

6. kolo nadstavbové skupiny D extraligy mladšího dorostu.
čtvrtek
11. 1. 2018
15:00 hod.
Online přenos
HC Letci Letňany HC Kometa Brno ICE Arena, Letňany

V sobotu odehraje mladší dorost další venkovní utkání, opět proti zajímavému soupeři z Havlíčkova Brodu. Proč je Havlíčkův Brod tak zajímavý? Protože s ním Kometa v letošní sezóně odehrála spoustu utkání a velice vyrovnaných. Havlíčkův Brod byl zásluhou toho, že se mladší dorost o bod nedostal do play-off. Poslední vzájemné utkání vzešlo jasně pro Kometu, která zvítězila 6:2.

7. kolo nadstavbové skupiny D extraligy mladšího dorostu.
sobotu
13. 1. 2018
12:15 hod.
Online přenos
BK Havlíčkův Brod HC Kometa Brno Zimní stadion Havlíčkův Brod
 
 

Tento den před lety



Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál