.

Výborná práce! Devatenáctka si poradila s Německem a z Hradce si veze stříbro

Výborná práce! Devatenáctka si poradila s Německem a z Hradce si veze stříbro
 

B r n o / H r a d e c K r á l o v é – Výběr Václava Varadi do devatenácti let se na domácím turnaji v Hradci Králové předvedl ve skvělé formě. V posledním utkání na turnaji si hravě poradila U19 s Německem a zvítězila 9:2. Jedinou porážku utrpěla proti výběru ze Švédska, který vybojoval prvenství na turnaji, o kterém rozhodl právě lepší vzajemný duel. Martin Nečas sice z důvodu All star Cupu nezasáhl do posledních dvou duelů, ale na triumfu svého týmu se i tak podílel velkou měrou. Do všech čtyř duelů nastoupil také obránce Dalimil Mikyska s bilancí (1+1).

 

Sestava ČR U19 v zápase proti Německu
Kolář (Škarek) – Kvasnička, Galvas, Kunst, Dalimil Mikyska, Gaspar, Zelingr – Kaut, Hrabík, Machala – Pour, Chrtek, Dvořák – Toman, Flynn, Navrátil – Václavek, Eret.

Branky a nahrávky:
6. Galvas (Chrtek, Kvasnička), 18. Dvořák (Pour, Hrabík), 25. Kaut (Machala, Dalimil Mikyska), 27. Dalimil Mikyska (Chrtek), 32. Hrabík (Machala, Kaut), 39. Navrátil (Toman, Chrtek), 42. Toman (Flynn, Navrátil), 52. Machala (Kaut), 56. Navrátil (Flynn) – 46. Reichel (Sander), 48. Pfeifer (Fischer, Mieszkowski).

Výsledky po třetinách: 2:0, 4:0, 3:2

Výsledky České republiky na Turnaji pěti v Hradci Králové
Česko - Švýcarsko 4:2
Česko - Finsko 3:0
Česko - Švédsko 3:6
Česko - Německo 9:2

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál