Devatenáctka na úvod Summer Hockey Challenge prohrála se Slovenskem na nájezdy

Devatenáctka na úvod Summer Hockey Challenge prohrála se Slovenskem na nájezdy
 

C u r y c h – Národní tým do devatenácti let nastoupil ve čtvrtek k úvodnímu utkání v rámci Summer Hockey Challenge, jenž se hraje ve švýcarském Curychu. Hned na úvod česká družina narazila na rivala ze Slovenska. Do zápasu nastoupili i dva komeťáci - Adam Gajarský a Matěj Novák. Brankář Lukáš Dostál sledoval utkání pouze ze střídačky. V první třetině se jako první z branky radovali Slováci, ale česká reprezentace dokázala vyrovnat. Ve druhé periodě se opět podařilo první skórovat Slovensku, ale Češi během druhé čisti obrátili stav utkání, i díky brance Nováka. Ve třetí periodě dokázali východní sousedé dvakrát vyrovnat, takže se šlo do prodloužení, které však nerozhodlo. A tak se šlo na nájezdy, které lépe zvládla slovenská reprezentace. Další utkání čeká svěřence Davida Bruka v pátek, kdy se střetnou s Německem.

 

ČESKO U19 – SLOVENSKO U19 4:5 po sn. (1:1, 2:1, 1:2 - 0:0)

Branky a nahrávky: 17. Šik (Flynn, Toman), 32. Przybyla (Myšák), 40. Novák (Przybyla, Toman), 49. Svoboda (Przybyla) – 2. Regenda (Giertl, Havrila), 21. Hrehorčák (Fehérváry), 45. Regenda (Köver, Žiak), 53. Kukuča (Köver), rozh. náj. Köver

Sestavy
Česko: Pavlát (Dostál) – Gasper (C), Klejna, Dluhoš, Dajčar, Muška, Myšák, Pohl – Václavek, Eret, Jirásek – Gajarský, Flynn, Toman (A) – Przybyla, Kalus (A), Svoboda – Šik, Chrtek, Kalaj – Novák. Trenér: David Bruk.
Slovensko: Ovečka (Pavličko) – Fehérváry (C), Kupec (A), Ivan, Žiak, Švec, Korenčik, Romaňák, Demo – Krivošík, Pospíšil, Hrehorčák – Köver, Kelemen (A), Liška – Regenda, Giertl, Havrila – Faško-Rudáš, Kukuča, Lunter. Trenér: Ernest Bokroš.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál