Informace ke vstupenkám a organizaci přípravného utkání v Třebíči

T ř e b í č / B r n o – První přípravné utkání před novou sezónou sehrají hokejisté Komety již tuto sobotu 4. srpna v Třebíči. O přestávkách bude výstup ze zimního stadionu pro brněnské fanoušky možný pouze na hlavní parkoviště pod halou. Východ je hned vedle stánku s občerstvením. Po zápase mohou fanoušci odejít hlavním vchodem, kterým na stadion přišli. Utkání startuje v 17:30, aréna se pro návštěvníky otevře v 15:30.

Třebíčský hokej si připomíná výročí 90 let od svého založení. Horácký klub proto připravuje program na elektronické kostce včetně medailonků svých nejznámějších odchovanců. Jedním z nich je Leoš Čermák, kapitán Komety Brno. Ta na utkání přiveze ukázat Masarykův pohár po vítěze Tipsport extraligy.

Kde a jak koupit vstupenky na utkání:

• on-line nákup vstupenek do hostujícího sektoru stadiónu přímo na webových stránkách třebíčského klubu ZDE

• po uhrazení vstupenek on-line Vám ihned přijde vstupenka do emailu

• vstupenku buď vytiskněte, nebo stačí její zobrazení na v mobilním telefonu

• důležitý je dobře čitelný QR kód

• v případě dotazů kontaktujte info@sport-ticket.cz