Informace pro fanoušky k venkovním zápasům Ligy mistrů

Informace pro fanoušky k venkovním zápasům Ligy mistrů
 

B r n o – Pokud se chystáte na venkovní utkání Komety v rámci Champions Hockey League proti našim soupeřům z Běloruska, Německa a Švýcarska, přinášíme pro vás informace ohledně rezervace a koupě vstupenek.

 

Zájemci, kteří by rádi vyrazili podpořit Kometu v bojích CHL na venkovních utkáních proti HK Něman Grodno, Eisbären Berlín a EV Zug, si mohou rezervovat vstupenky prostřednictvím našeho klubu. Ty budou rezervovány do sektoru hostí v halách našich soupeřů a k vyzvednutí budou nachystány před utkáním na jméno objednatele přímo na pokladně dané haly.

Veškeré informace o zajištění rezervace a platbě vám poskytne Simon Vejtasa. Dotazy a případné rezervace mu můžete zasílat na adresu: s.vejtasa@kometagroup.cz, nebo se zeptat telefonicky na: +420 733 191 379.

VENKOVNÍ UTKÁNÍ PROTI HK NĚMAN GRODNO

31. srpna od 18:00 SEČ

V případě zájmu o vstupenky na zápas proti několikanásobnému mistru nejvyšší běloruské hokejové soutěže se obraťte na výše uvedený kontakt. Rezervované vstupenky následně budete mít k vyzvednutí na pokladně Ledového sportovního paláce, kde Grodno hraje svá utkání. Vzhledem k nízké kapacitě stadionu prosíme o co nejrychlejší vyjádření zájmu o vstupenky.

Ceny vstupenek: 8 - 15 BYN

VENKOVNÍ UTKÁNÍ PROTI EISBÄREN BERLÍN

2. září od 17:00

Pro rezervaci vstupenek na utkání v německém hlavním městě proti místním Eisbären platí stejný postup, jako v případě zápasu v Grodnu. Vstupenku pak zaplatíte na pokladnách Wellblechpalast. Můžete je však zakoupit i přímo přes web Eisbären Berlin na následujícím odkaze: ZDE

Ceny vstupenek: stání: 15 EUR, sezení 30 EUR.

VENKOVNÍ UTKÁNÍ PROTI EV ZUG

16. října od 19:45

Vstupenku na utkání ve švýcarském Zugu proti si můžete též zarezervovat na výše uvedeném kontaktu. Vstupné následně zaplatíte až na pokladně Bossard Areny před samotným utkáním. Pro tento zápas bude později aktualizována informace ohledně prodeje vstupenek online, jejich cen a informace o umístění sektoru hostí v aréně.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál