KOMETA EXPRES ŽIVĚ: Modrobílá souprava se vrátila zpět do Brna, hráči rozdávali dárečky dětem

KOMETA EXPRES ŽIVĚ: Modrobílá souprava se vrátila zpět do Brna, hráči rozdávali dárečky dětem
 

SLEDOVALI JSME ONLINE PŘÍMO Z KOMETA EXPRESU - Kometa expres se vydává na svoji vánoční jízdu do Prahy. Tento speciální modrobílý vlak doveze hráče, fanoušky i stovky dětí z celého Jihomoravského kraje přímo od brněnské DRFG Areny na utkání Komety se Spartou v multifunkční O2 areně. Celý páteční den sledujte s námi prostřednictvím pravidelně aktualizovaného článku přímo z paluby Kometa expresu.

 

   10:30    Prohlédněte si více fotografií z celého včerejšího dne prostřednictvím naší fotogalerie ZDE.
DRFG Arena, Brno
   08:00    Kometa expres vzbudil velkou vlnu pozitivních ohlasů, na sociálních sítích ho mimo jiné vychválil i šéfkomentátor České televize Robert Záruba.
DRFG Arena, Brno
   01:42    Jsme doma. Kometa expres se po náročném dnu vrátil zpět do Brna, hráči i fanoušci se odebírají do svých domovů. My se s vámi loučíme, děkujeme vám, že jste sledovali naše online zpravodajství přímo z Kometa expresu a přejeme vám příjemné prožití vánočních svátků.
Hlavní nádraží, Brno
   00:46    Hráči Komety po cestě zpět do Brna rozdávají radost nejmladším cestujícím Kometa expresu.
Česká Třebová
   23:21    Ještě jedno video z odjezdu Kometa expresu od libeňského nádraží. Fanoušci i přes prohru svého týmu zůstávají dobře naladění. Celý předvánoční den se speciálním Kometa expresem si maximálně užili.
Praha - Libeň
   23:15    Nasedáme, odjíždíme! Fanoušci a hráči se sešli přesně v jedenáct večer na libeňském nádraží, nasedli do připraveného Kometa expresu a vyrazili směr Brno. Do Brna by měla modrobílá souprava dorazit po půl druhé v noci. Během cesty budou hráči A - týmu rozdávat vánoční dárečky všem dětem na palubě, podepisovat se jim a fotit se s nimi.
Praha - Libeň
   22:02    Děkujeme všem fanouškům, kteří se nás dnes vydali podpořit do Prahy, za perfektní kulisu. Na tribunách pražské O2 areny jste neměli konkurenci!
O2 arena, Praha
   21:57    Brankář Komety Marek Langhamer hodnotí svůj první zápas v modrobílém dresu.

O2 arena, Praha
   21:53    Odjezd Kometa expresu zpět do Brna je naplánovaný z libeňského nádraží přesně ve 23:00, tudíž přibližně hodinu a půl po konci zápasu. Do té doby se všichni cestující musí dostavit do pár set metrů vzdáleného nádraží, aby jim modrobílá souprava směr Brno neujela. Času je ale dostatek.
O2 arena
   21:39    Vojtěch Němec vstřelil v utkání na Spartě jednu branku, na body z horkého pražského ledu to dnes ale nestačilo. Foto: Jiří Grulich.
O2 arena, Praha
   21:27    Po závěrečné siréně se bohužel z vítězství raduje domácí Sparta. Kometa bojovala, rvala se, domácímu týmu nakonec ale o jeden gól podlehla.
O2 arena, Praha
   20:50    Dvanáct minut před koncem třetí třetiny snižuje na rozdíl jedné branky Ondřej Němec!

O2 arena, Praha
   20:33    Marek Langhamer dnes prožívá premiéru v brněnském brankovišti. Foto: Jiří Grulich.

O2 arena, Praha
   20:15    Domácí Sparta šla ve druhé třetině do dvoubrankového vedení, jednobrankový rozdíl zápasu však rychle vrátil Vojtěch Němec.
O2 arena, Praha
   19:18    Kometa má za sebou první třetinu vyhecovaného utkání s pražskou Spartou. Po dvaceti minutách hry jsou na tom o jeden gól lépe domácí.
O2 arena, Praha
   18:32    Utkání bylo právě odstartováno. Jdeme na to!
O2 arena, Praha
   18:10    Hráči právě dokončují předzápaspové rozbruslení. Za dvacet minut bude vhozeno úvodní buly mezi centry prvních formací - Jana Hrušku a Petra Vránu. Foto: Roman Kantor.

O2 arena, Praha
   17:40    Padesát minut do úvodního buly, pojďme se podívat na sestavu, ve které dnes brněnská Kometa na horkém pražském ledě nastoupí.
O2 arena, Praha
   16:13    Šatna brněnských hokejistů je již připravena na večerní bitvu s pražskou Spartou.

O2 arena, Praha
   15:46    Pěkný vánoční moment. Děti z dětských domovů, které ještě před ojdezdem napsaly v DRFG Areně svá přání Ježíškovi, si mohly pod vánočním stromečkem na nádraží v Libni vyzvednout své vytoužené dárečky!

Praha - Libeň
   15:15    Praha - Libeň! Kometa expres právě dorazil do své cílové destinace v Praze na libeňské nádraží. Následovat bude hromadný výstup všech cestujících a jejich pěší přesun do pár set metrů vzdálené O2 areny. Utkání proti HC Sparta Praha začíná v 18:30.
Praha - Libeň
   15:00    Na palubě Kometa expresu, který brzy vjede do hlavního města, nechybí ani legendy brněnského klubu.
Úvaly
   14:44    Při průjezdu Kolína se podívejte na pěkné video z odjezdu Kometa expresu od brněnské DRFG Areny.

Kolín
   14:35    Kometa expres před malou chvílí projel Pardubicemi. Právě do města perníku zavítají hokejisté brněnské Komety k dalšímu nejbližšímu venkovnímu zápasu. Foto: Ivo Dostál.

Pardubice
   14:31    Ptali jste se, proč hráči do Kometa expresu nastupovali bez tašek s výstrojí? Zde je odpověď.

O2 arena
   14:15    Spokojení cestující na palubě Kometa expresu, který se přibližuje k Pardubicím.

Choceň
   14:07    Jako za starých časů. Rodinka nasedne do vlaku a cestu si zpříjemní hraním deskových her. Ve vagónu číslo 12 je momentálně na programu dáma. Foto: Roman Kantor.
Ústí nad Orlicí
   13:58    Kometa expres před malou chvílí projel jedním z největších železničních uzlů u nás - Českou Třebovou. Foto: Ivo Dostál.
Česká Třebová
   13:54    Ve vlaku panuje dobrá nálada, o zábavu není nouze ani v dětských kupé. Foto: Roman Kantor.
Česká Třebová
   13:17    Nakoukněte exkluzivně do prvního vagónu Kometa expresu, ve kterém cestují hráči komeťáckého A - týmu.

Skalice nad Svitavou
   12:54    Krátce po 12:45 dostal Kometa expres zelenou a vydal se směr Praha, Libeň. Foto: Ivo Dostál.
Brno
   12:44    Kometa expres stále stojí na Dolním nádraží, kde probíhalo přepřažení lokomotivy. Jakmile dostane modrobílá souprava povolení od Českých drah, vyrazí na cestu dále. Foto: Roman Kantor.
Dolní nádraží, Brno
   12:28    Kometa expres právě zastavil na Dolním nádraží, kde bude přibližně dvacet minut až půlhodiny stát, dokud nedojde k přepřažení lokomotivy. Celou soupravu z Dolního nádraží potáhne do Prahy už jen modrobílá lokomotiva.
Dolní nádraží, Brno
   12:12    Podívejte se na povedené kousky fotografa Romana Kantora, jak vypadal odjezd Kometa expresu od brněnské DRFG Areny.

DRFG Arena, Brno
   12:01    Na palubě Kometa expresu nechybí ani hráči a realizační tým brněnského A - týmu. Ti všichni včetně Libora Zábranského usedli společně hned do prvního vagónu. Modrobílý expres čítá dohromady 15 vagónů a celá souprava se právě maximální rychlostí 10 km/h přesouvá směr Dolní nádraží.
DRFG Arena, Brno
   11:56    Všichni jsou na palubě a celá souprava Kometa expresu se pomalu začíná rozjíždět.Sledujte náš online článek i nadále, přímo z paluby Kometa expresu vám budeme dodávat nejaktuálnější informace o cestě brněnských hokejistů a fanoušků do Prahy k zápasu v O2 areně.
DRFG Arena, Brno
   11:22    Takhle byl přistaven Kometa expres na ulici Poříčí před DRFG Arenu. Všichni cestující právě nastupují do vlaku.

DRFG Arena, Brno
   11:15    Kometa expres byl právě před zraky několika set přihlížejících přistaven k brněnské DRFG Areně! Následovat bude přesun všech cestujících do jendotlivých vagónů, v 11:45 by celá souprava měla odjet směr Dolní nádraží.
DRFG Arena, Brno
   11:06    Už za chvíli tu bude!
DRFG Arena, Brno
   10:59    Kometa myslí i na nejmladší cestující, kteří s námi budou dnes na palubě Kometa expresu směr pražská O2 arena!

DRFG Arena, Brno
   10:55    Napětí stoupá. Do přistavení Kometa expresu před brněnskou DRFG Arenu zbývá posledních pár minut. Všichni cestující jsou shromážděni na ochozech DRFG Areny a nedočkavě vyčkávají příjezdu vlaku. Ten přijede skrz křižovatku ulic Poříčí a Renneská.
DRFG Arena, Brno
   10:39    DOPRAVNÍ OMEZENÍ: Aktuální fotka z křižovatky před DRFG Arenou. Mezi 11:00 až 13:00 dojde k dopravnímu omezení na brněnské ulici Poříčí. Ve směru od Výstaviště ke Zvonařce bude provoz veden po objízdné trase Poříčí – Vídeňská – Jihlavská – Heršpická. Ve směru od Zvonařky k Výstavišti bude provoz převeden do protisměru v jednom jízdním pruhu. Od 13 hodin se provoz na ulici Poříčí vrátí do původního režimu.
DRFG Arena, Brno
   10:29    Kolem DRFG Areny se to začíná čím dál tím více hemžit modrobílými barvami.
DRFG Arena, Brno
   09:55    Necelé dvě hodiny před odjezdem Kometa expresu do Prahy probíhá v DRFG Areně tradiční předzápasové rozbruslení.
DRFG Arena, Brno
   09:42    Dění se pomalu ale jistě přeneslo do DRFG Areny. Zde se začínají scházet první cestující, fanoušci, děti z celého Jihomoravského kraje. V útrobách arény jsou i hráči brněnské Komety, kteří absolvují tradiční předzápasové rozbruslení. Samotný Kometa expres bude před stadion přistaven krátce po 11. hodině. Odjezd celé soupravy směrem k Dolnímu nádraží je naplánovaný na 11:45.
DRFG Arena, Brno
   08:20    Ve vlakovém depu v Maloměřicích se od rána udělal velký kus práce.

Brno - Maloměřice
   08:00    Dobré ráno! Doufáme, že jste se dobře vyspali, dnes nás čeká náročný den. Vedení brněnského klubu je již od brzkých ranních hodin na nohou a dokončuje poslední přípravy před dlouho očekávaným odjezdem speciálního vlaku Kometa expres. Do něj chvíli před polednem nasednou hráči brněnské Komety, fanoušci i stovky dětí z celého Jihomoravského kraje a všichni společně odcestují na zápas proti Spartě do pražské O2 areny. Celým dnem vás budeme provázet pomocí průběžně aktualizovaného článku přímo z Kometa expresu, tak nás nezapomeňte sledovat!
Více informací o plánované cestě jsme vám přinesli ZDE.
Brno
 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál