Obrovský úspěch aukce! Fanoušci vydražili dresy z Havlátovy exhibice za bezmála 300 tisíc korun

Obrovský úspěch aukce! Fanoušci vydražili dresy z Havlátovy exhibice za bezmála 300 tisíc korun
 

B r n o – 299 982 Kč. Tak přesně zní částka, za kterou fanoušci vydražili dresy z exhibičního utkání MARTIN HAVLÁT & MISTŘI DĚTEM. Peníze poputují na nákup lůžek pro Fakultní nemocnici u svaté Anny v Brně. Skvělý výsledek dražby jen podtrhuje úspěch celé akce. Již samotný výtěžek z exhibice, který činil 1 200 000 korun, byl předán z poloviny na rozvoj brněnské hokejové mládeže formou zakoupení výstroje, a z poloviny na Nadační fond Kometa, který pomáhá rodinám s dětmi, jimž do života vstoupila diagnóza poruchy autistického spektra.

 

Pokud bychom obě částky sečetli, dostali bychom se k celkovému výnosu 1 499 982 korun z celého projektu. „Velmi nás těší, že jsme ve spojení s Martinem Havlátem, jeho exhibicí a s fanoušky mohli pomoci dobré věci. Pro Kometu Brno jsou dobročinné aktivity nedílnou součástí její filosofie a rádi bychom v podobných projektech pokračovali,“ uvedla Lenka Plšková, obchodní a marketingová ředitelka Komety Brno.

Momentka z utkání výběru Martina Havláta proti brněnské Kometě. Foto: Ivo Dostál.

Největší zájem měli fanoušci o dres Jaromíra Jágra (výběr Martina Havláta, konečná částka 29 850 Kč). Výtěžek z právě skončené dražby je druhý nejvyšší v historii aukcí komeťáckých dresů. Jen o necelou tisícovku byla úspěšnější dražba hraných úborů z projektu Hokejové hry 2016. Fanoušci tehdy vydražili dresy za 300 726 Kč (více se dozvíte zde).

Odchovanec brněnského hokeje Martin Havlát se rozloučil s bohatou hráčskou kariérou 9. srpna v DRFG Areně exhibičním utkáním svého výběru hvězd NHL proti mistrovské Kometě. V rámci akce nazvané MARTIN HAVLÁT & MISTŘI DĚTEM si fanoušci užili jak unikátní hokejový zápas, tak bohatý doprovodný program (více jsme psali zde).

Na celkový průběh aukce se můžete podívat zde.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál