Prohlášení klubu: Pan Dočekal manažerem Komety nebude

Prohlášení klubu: Pan Dočekal manažerem Komety nebude
 

Z rozhodnutí majitelů klubu byla stažena nabídka na post manažera klubu pro pana Rostislava Dočekala. Ten tak v brněnské Kometě nakonec působit nebude. "Nesouhlasíme s některými prohlášeními Rostislava Dočekala pro tisk. Mohly vnést neklid a chaos do našich řad a také směrem k veřejnosti. K dnešnímu dni nebyla a ani nebude s panem Dočekalem podepsána smlouva a svoji nabídku rušíme," uvedl jeden z majitelů klubu Libor Zábranský. Vyjádřil naopak spokojenost s výsledky, kterých v poslední době dosahuje Kometa. "Jsme spokojeni s dosavadní prací sportovního manažera pana Medlíka a hlavního trenéra pana Číhala. Oba se výrazně podíleli na záchraně mužstva v baráži a letos velmi dobře poskládali mužstvo. Na takové výsledky jako letos čekala Kometa řadu let. S panem Číhalem bude ve středu prodloužena smlouva," vysvětlil Zábranský.

 

Doplnění redakce:
Rostislav Dočekal byl až do letošního listopadu sportovním manažerem Znojemských Orlů, kde strávil téměř osm let. V rozhovoru pro deník Právo uvedl, že by rád do Komety přivedl i svého někdejšího spolupracovníka ze Znojma Pavla Pazourka a v rozhovoru vystupoval jako nový manažer Komety, byť s klubem neměl uzavřenou smlouvu.

Kometa Brno letos zažívá nejlepší sezónu od ročníku 1996/97, kdy naposledy bojovala o návrat do extraligy. Od roku 1997 bojovalo brněnské mužstvo prakticky jenom o záchranu, v roce 2002 dokonce Kometa sestoupila do druhé ligy. O rok později získala Kometa Brno prvoligovou licenci od Senátorů ze Žďáru nad Sázavou.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál