Mládežnický hokej » Partneři

Partneři mládeže

Partner

STATUTÁRNÍ MĚSTO BRNO

www.brno.cz

Brno leží v centrální části Evropy, na území České republiky a je jejím druhým největším městem. Zároveň představuje centrum Moravy, jedné z historických zemí Koruny české.

Rozprostírá se na okraji Moravské brány, kudy po staletí vedly cesty spojující severní a jižní evropské civilizace. Brno se rozkládá v malebném kraji, ze tří stran je obklopeno zalesněnými kopci, na jih přechází v rozsáhlou jihomoravskou nížinu. Ze severu je město chráněno výběžky Drahanské a Českomoravské vrchoviny. Město leží v kotlině na řece Svratce a Svitavě v nadmořské výšce 190 - 425 m na ploše 230 km2. Ve směru od východu na západ je Brno dlouhé 21,5 km. Tok řeky Svratky je v Brně dlouhý asi 29 km a na severozápadě města vytváří významnou rekreační nádrž - Brněnskou přehradu. Řeka Svitava protéká Brnem v délce přibližně 13 km.

Jihomoravský kraj

www.kr-jihomoravsky.cz

Činnost mládežnických týmů je podporována v rámci dotačních titulů Jihomoravského kraje.

Jihomoravský kraj se řadí mezi hospodářsky významné regiony, nachází se v jihovýchodní části České republiky při hranicích se Slovenskem a Rakouskem. Rozlohou je čtvrtý největší v České republice, co do počtu obyvatel se jedná o třetí nejlidnatější v zemi.

Velmi silná je zde křesťanská tradice, v historii se stal významnou tepnou, kterou náboženství proudilo do střední Evropy. Při cestování krajem narazíte na rozsáhlé vinice a ovocné sady rozléhající se po svazích této rozmanité oblasti.

Veletrhy Brno, a.s.

www.bvv.cz

Veletrhy Brno, a. s., jsou nejvýznamnější veletržní správou ve střední Evropě. Jejich hlavní činností je pořádání veletrhů a výstav. K dalším aktivitám patří výstavba veletržních expozic, pronájem prostor brněnského výstaviště, pořádání doprovodných programů k veletrhům a zajištění veškerých služeb, které s realizací veletrhů souvisí.

Veletrhy Brno navazují ve svém podnikání na tradici, která byla zahájena v roce 1928 Výstavou soudobé kultury v Československu. V současné době je na brněnském výstavišti k dispozici více než 120 000 m2 čisté výstavní plochy. K nejmodernějším objektům na výstavišti patří pavilon P otevřený v červnu 2009 s čistou výstavní plochou přes 10 tisíc m2.

Ročně se na brněnském výstavišti uskuteční zhruba 50 veletrhů a jeho branami projde přes 1 milion návštěvníků. Největší tradici má MSV - mezinárodní strojírenský veletrh, který v roce 2013 oslavil 55. výročí. Významným produktem je pronajímání výstaviště. Každý rok se zde koná několik významných lékařských kongresů, sjezdů, plesů, sportovních akcí nebo koncertů. Veletrhy Brno nabízejí také kompletní servis související s realizací veletržní účasti, a to nejen na brněnském výstavišti, ale kdekoliv v České republice nebo v zahraničí.

Více informací o firmě Veletrhy Brno najdete na http://www.bvv.cz/

 
Sezóna:
JUN SDO MDO DOR  
8 7 6 5 4 3 2 1  

×
Dnes v 16:20 | Muži
HC Kometa Brno
Bílí Tygři Liberec

Copyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál