+

Ptejte se » Jozef Kováčik PUK

Slovenský bek Jozef Kováčik hraje v Kometě už svoji čtvrtou sezónu. Zatím se ale hodně trápil zdravotně. Kvůli zraněním naskočil zatím do jedenácti utkání, ve kterých zaznamenal dva kanadské body. Hokejisty s přezdívkou Kilo se nyní můžete ptát, co vás zajímá. Odpovědi najdete v nedělním bulletinu PUK, který se prodává v hale Rondo a o den později i na webu Komety.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 25 odpovědí v této kategorii celkem.
 

Martin 28.1.2015, 15:46 | odp. 2.2.2015, 15:58
Jozef je pravda že si nedávno dostal ponuku od Nitry prist pomôct na play off ?

Odpověď:
Musím se přiznat, že mi volali. Volalo mi víc klubů. Dlouho mě neviděli hrát. Ptali se mě, jestli se nechci vrátit, ale myslím, že na to je ještě čas. Teď se začínám cítit dobře, a pokud mám prostor, tak nechci být nijak sebevědomý, ale cítím se aspoň na tři sezóny. To bych mohl hrát ještě kvalitně. A každý rád cítí, že je potřebný. V Kometě bych chtěl hrát co nejdéle. Snad jsem snad dostal druhý dech.

Katka 28.1.2015, 16:40 | odp. 2.2.2015, 15:57
Libi se ti v Brně a fotíš se rád? Vedle koho sedis v kabině? Smajlík Měj se hezky a přeji hodně úspěchů Smajlík

Odpověď:
Sedím vedle Harryho – Tomáše Malce, a z druhé strany mám Kánise. Mám kolem sebe dva blázny, jeden je starší a jeden mladší, je celkem sranda.

Michael Gulda 28.1.2015, 16:57 | odp. 2.2.2015, 15:56
Dobrý den kdyby jste vyhrál masarykův pohár (což se stane) budete pokračovat v kometě? Protože kdyby jo tak budu chodit pořád? Smajlík

Odpověď:
Říkal jsem, že pokud bych vyhrál, tak můžu skončit. Ale tenhle rok by mě mrzelo, kdybych musel skončit. Samozřejmě po tom toužím a byl by to takový bonbónek v mé kariéře, protože liga je strašně náročná. Jsou lidé, kteří znehodnocují ligu, ale za sebe musím říct, že je na hodně vysoké úrovni hlavně po taktických stránkách. Takže doufám, že to tento rok vyhrajeme, to by byla bomba, ale končit zatím nechci.

zepe 28.1.2015, 16:58 | odp. 2.2.2015, 15:56
Ahoj Jožo :-)

Chci se jen zeptat, zda ti nevadí, že někdo má tvou fanouškovskou stránku na Facebooku :-)

Jinak ti přeji spoustu úspěchů a hlavně ať slouží zdraví :-) !

Odpověď:
Přiznám se, že jsem o tom nevěděl, pak mi to někdo řekl. Co na to mám říct, pokud tam nepíšou kraviny nebo neřeší zbytečné věci, pokud je to stránka vytvořená na dobré věci a zjišťování informací, tak nemám nic proti tomu. Přiznám se, že to moc nesleduju, ale pokud by to mělo být na to, aby se tam něco rozebíralo a aby se tam lidi hádali, tak by to byla zbytečná věc. Ale pokud to funguje, tak proč ne.

Sheldon 28.1.2015, 17:44 | odp. 2.2.2015, 15:55
čau, co nejraději sleduješ v televizi a máš rád Teorii velkého třesku? díky

Odpověď:
Mám rád třeba Dva a půl chlapa. Jinak sleduju hlavně dobré thrillery a komedie.

dono 28.1.2015, 17:45 | odp. 2.2.2015, 15:55
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jaký sport dělají tvoje děti? Učils je třeba hokej? dík :D

Odpověď:
Na hokej asi ne, mám dvě dcery. Ta starší osmiletá dělala tenis, ale přestalo ji to bavit. Teď dělá házenou, to ji baví, tak jsem rád, že aspoň něco. Menší tříletou zkusím asi v létě přihlásit na tenis, je do toho docela zažraná. Tak uvidíme.

písnička 28.1.2015, 18:06 | odp. 2.2.2015, 15:55
Ahoj Jóžo, znáš nějaké hymny extraligových týmů popř. která se ti líbí nejvíc? díky a měj se :D

Odpověď:
Jak jsem říkal, než se jde na led, tak se do poslední minuty snažím všechno vnímat, takže občas nějakou hymnu slyším. Ve Zlíně mají něco jako „Berani jdou“, na Spartě taky něco mají. Víc je ale neznám.

Danča 28.1.2015, 18:09 | odp. 2.2.2015, 15:54
Kam chodíte jako hráči na večeři popř. co jíte, když jste na výjezdu? dík a přeju hodně štěstí :D

Odpověď:
Když jsme na výjezdu, máme většinou na výběr. Často bývá nějaké kuřecí maso nebo těstoviny, často taky bývá losos. A hodně zeleniny samozřejmě. Když jsem byl doma, podařilo se mi zhubnout asi čtyři kila, takže z mých devadesáti tří je osmdesát devět a začínám se hned líp cítit. Jinak začínám jíst častěji po menších dávkách, snažím se jíst hodně ryb a zeleniny. Miluju maso, ale snažím se ho omezovat, protože není až tak zdravé. Ale jsou dny, kdy se utrhnu a dám si pořádnou sviňárnu. Miluju kachnu, manželka dělá výbornou na medu, takže to si dám.

peťas 28.1.2015, 18:08 | odp. 2.2.2015, 15:54
Ahoj, zajímalo by mě, kdo je u vás v kabině největší bavič, kdo z vás nejvíc jí a kdo si myslíš, že se nejvíc snaží a trénuje? díky Smajlík

Odpověď:
Největší jedlík je jednoznačně Dočekal, dostal ode mě dokonce přezdívku „pažravý“. Je neskutečné, co on dokáže zkonzumovat. Kdybych to snědl já, tak mám asi sto deset kilo, a on vypadá mnohem líp než já. Mě osobně se líbí humor Martina Faltra. Jinak já jsem schopný, když vidím, že se pět minut před zápasem všichni soustředí, dělat v kabině kraviny. Někteří by mě za to asi nejradši zabili, ale já jsem prostě ten typ a mám to tak zaběhnuté. A to nehodlám měnit. V tom trénování je to jednoznačně Kempes a musím říct, že jednoznačně i Petr Ton. Dál pak taky Franta Ptáček, to je normálně blázen.

Tomáš L. 28.1.2015, 18:47 | odp. 2.2.2015, 15:52
Ahoj, mohl bys mi prosím stručně popsat, jak probíhá tvůj normální den? (jak dlouho máte tréninky, přestávky...) Díky a přeju hodně úspěchů...


Odpověď:
Tak v den zápasu je to klasika. Zhruba v osm nebo o půl deváté vycházím z domu. Čekají na nás společné rozcvičky, pak má každý chvilku na protahování a strečink, kávičku nebo cokoliv v kabině. A pak se jde na led. Na ledě jsme v den zápasu zhruba hodinku. Pak je to individuální, kdo chce, šlape na kole, jde si zacvičit do posilovny, dá si masáže a všechno možné. Asi od půl deváté do jedné trávíme čas v hale, pak je volno. Někteří hráči zůstávají, jdou si třeba zašlapat. A když se jede ven, tak je to podobné, jen toho ráno není tolik a pak se vydáváme na cestu. Když hrajeme doma, tak máme mezi tréninkem a zápasem dvě volné hodiny na odpočinek nebo různé zvyky. Domů pak chodíme večer. A když hrajeme venku, často se vracíme třeba ve dvě v noci a ráno vstáváme na další trénink.

Další stránky
123>>
Generální partner
GOLD hlavní partner
Partneři klubu