+

Ptejte se » Libor Zábranský

<span>Ptejte se  » </span> Libor Zábranský

Zajímá vás něco ohledně Komety? Ptejte se nejpovolanějšího muže. Každý měsíc vybere Libor Zábranský několik vašich dotazů a odpoví na ně.

Nezapomeňte napsat vaše jméno, aby Libor Zábranský věděl, komu odpovídá. Děkujeme!

Odpovědi za měsíc červen 2012 (ZDE)


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 129 odpovědí v této kategorii celkem.
 

marek 26.4.2013, 19:21 | odp. 30.4.2013, 10:42
Pane zabransky chci se zeptat zda už na novou sezonu bude navyšena kapacita stadionu aspon v těch rohach tam by se dalo postavit nějaka mala mobilni tribuna aspon pro lidi na stani . myslim že je to uskutečnitelne aniž by to musela držet střecha . viz jak tam byly moderatoři loni ve finale na lešeni . dalo by se to určitě nějak udělat . děkuji . prosim skuste to. 7200 by vyprodal snad každy . kdyby se aspon do každyho rohu vešlo na mobilni tribunu 60 lidi bylo by to super ..

Odpověď:
Hezký den,
pracujeme na tom, ale není to tak jednoduché, jak se může zdát. Své si k tomu řeknou patřičné instituce, protože se jedná o specifická místa arény. Jinak s Vámi samozřejmě souhlasím. Jakákoliv možnost navýšení by byla výborná.

Marek 23.4.2013, 11:54 | odp. 30.4.2013, 10:41
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat na podobu dresů? Kometě fandím mám pernamentku a je pro mě srdcová záležitost. Jediné co mě vadí je podoba dresů. Já vím , že je to těžké v dnešní době a nejen ve sportu, ale vůbec v celé ekonomice, ale proč dresy Komety jako jednoho z mála týmu v ELH ”zdobí” fůra sponzorů? Vypadá to jako by dojel s prominutím cirkus(doufám, že to neurazilo). Vím, že to nemůže být jak v NHL, kde ctí tradici i na bílé ploše kluziště, ale aspoň to trochu zredukovat. Proč to jde Plzni, Kladnu, Chomutovu a ostatním? Věřím, že budete citlivý pro nadcházející sezónu a konečně mě i spoustu z nás potěšíte hezkými, přehlednými dresy a pak si je třeba i několik více lidí koupí. Chce to více tradice!
Děkuji a nechť Kometa letí vstříc úspěchům!

Odpověď:
Dobrý den,
Kometa bez partnerů klubu bohužel fungovat nemůže. Než mít prázdný dnes v první lize, nebo dres s logy partnerů v extralize, raději volím druhou možnost. Že se Vám dresy nelíbí, mě mrzí.

Zdenka 9.4.2013, 18:30 | odp. 30.4.2013, 10:41
Dobrý den,
zde jste uvedl že nesouhlasíte s přestupy u mládeže.. Jsou v Kometě mládežníci, kteří by podle vás mohli v budoucnu nastoupit v A-týmu nebo dokonce v NHL? Myslím že byste v souvislosti práce s mládeží měl mít přehled.
Děkuji předem za odpověd a přeji vám hodně štěstí do další sezóny.
Zdenka

Odpověď:
Hezký den,
přehled o mládeži mám a jsem přesvědčený, že v Kometě jsou kluci, kteří mají na to hrát nejen za „A“ tým Komety. Ale je to jen na jejich vůli, jak se budou zdokonalovat.

brno jede 27.3.2013, 22:02 | odp. 30.4.2013, 10:40
ahoj Libore držím všem v Kometě palce at to je příští sezonu lepší než letos a mám jeden dotaz mimo hokej .Co dělá a jak se má tvůj otec,pracoval jsem s ní na záchrance a byl super hodně nás naučil a jak se má a kde hraje brácha Martin měj se ahoj ap

Odpověď:
Zdravím, otec se má dobře, je zdravý. Na záchrance pracuje pořád. Brácha hrál vloni za Břeclav.

Radim 15.3.2013, 12:05 | odp. 30.4.2013, 10:39
Zdravím, v každým rozhovoru dáváte najevo, že Kometa musí být hokejovou jedničkou Jižní Moravy a že pro mladé kluky co hrají v tomto regionu by měl být cíl skončit v Kometě. Proto nechápu, proč jste si nechali utéct Pláňka ze Znojma do Budějovic. Ve Znojmě je spousta kvalitních mladých kluků co by nám jistě pomohli. Věřím, že EBEL ligu potažmo Znojmo řádně skautujete a že kluci jako Lattner či Jarůšek (i když z Komety neodcházel v dobrém) budou hrát příští sezonu za naše barvy.

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
Trošku bych Vás poopravil. Nedávám najevo a neříkám, že Kometa musí být hokejovou jedničkou jižní Moravy, ona prostě je. K odchodu Pláňka ze Znojma do Budějovic nemohu nic říct, ani mi to nepřísluší komentovat. Pohyb hráčů mezi kluby je standardní a nemůžeme si myslet, že všichni půjdou do Komety. Nepamatuji se, že by Jarůšek odcházel z Komety ve špatném. Prostě se rozhodl změnit působiště. Snad to jeho hokejovému růstu prospěje. Hráče samozřejmě všechny sledujeme.

Milan 9.3.2013, 20:03 | odp. 30.4.2013, 10:38
dobry den rad bych se Vas zeptal jak to bude s týmem po sezoně?v Pardubicich se rika že jednaji se Zohornou děkuji za odpoved

Odpověď:
Dobrý den, můžu říct, že Hynek určitě zůstává nadále v Kometě.

kukuč 8.3.2013, 15:08 | odp. 30.4.2013, 10:37
Dobrý den, chtla bych se zeptat jak jste přišel k hokeji ??? Smajlík Smajlík hodně štěstí a ať hodně vyhrává te!! Smajlík

Odpověď:
Dobrý den,
Do 1. třídy na náměstí Svornosti, kam jsem chodil, přišla hokejová legenda pan Vlastimil Bubník a napsal nám do deníčku, kdy je za Lužánkami nábor dětí. Každému se podepsal a napsal osobní pozvání. Protože můj otec hrával hokej také, mě na základě pozvání pana Bubníka přivedl do přípravky. U hokeje už jsem pak zůstal.

David Puškaš 27.2.2013, 17:35 | odp. 30.4.2013, 10:33
Dobrý den,

asi svým dotazem půjdu proti nahněvanému proudu, ale nechci být jeden z generálů po boji.

Sám za sebe mám pocit, že management Komety udělal dost pro úspěch v této sezoně. Rozhodně dost na to, aby Kometa byla v play-off. Mluvím obecně; vždy je spousta věcí, která se dá udělat nebo předvídat lépe. Za sebe mohu říci, že jsem před sezónou neměl obavy, že by Kometě pro úspěch v sezóně něco zásadního chybělo.

Dovolím si dvě otázky:

1) Vy jste měl z něčeho před sezónou obavy? Byl nějaký faktor, o kterém jste věděl a který nebylo možné z nějakých objektivních důvodů odstranit a ten se (i mimo jiné) nakonec podílel na letošním neúspěchu?

2) Jak to lidsky snášíte? Daří se Vám už lépe události hodnotit s manažerským nadhledem nebo Vás neúspěch zasahuje ještě hlouběji na srdci než dříve?

Děkuji za odpověď a přeji úspěch a více štěstí v boji o záchranu .

S pozdravem

David PuškašOdpověď:
Dobrý den,
1.) Před každou sezónou nemůžete říct, jak skončí. Kdyby to někdo uměl, asi by musel umět věštit z koule. V tomto směru jsme po druhém místě z roku 2012 neměli jediný důvod jít do sezóny s obavami. Mančaft hrál velmi dobře, navíc hned od začátku srpna. Pokračovali jsme, jak jsme skončili v play-off. S obrovským nasazením. Pokud bych věděl o nějakém faktoru, udělal bych všechno možné, abych to změnil, aby neúspěch nebyl. Ale teď už bych se k tomu nerad vracel, po bitvě je každý generál.
2.) Každou prohru snáším velmi špatně. V podstatě by se dalo říct, že prohrávat neumím. Prohry jsou pro mě motivací do budoucna. Vloni to byl sportovní neúspěch, ze kterého bych nerad dělal tragédii. Teď už je potřeba se dívat dopředu.

Lukáš 21.2.2013, 13:27 | odp. 30.4.2013, 10:31
Dobrý den pane Zábranský mám trošku hloupý dotaz,ale velice mě to zajímá chtěl bych se optat zda-li si pamatujete jestli jste hrál někdy s hokejkou TITAN 9500 xx stiff je celá ze dřeva na levou stranu ptám se,protože jsem ji našel náhodou ve sklepě je na ni vytištěno vaše jméno proto mě to zajímá jestli byla skutečně vaše,Děkuji za případnou odpověd a hodně štěstí do života.

Odpověď:
Dobrý den,
Ano, hrával jsem s nimi. V případě, že byste nějakou měl, jsem ochoten ji odkoupit :-)

HCD 18.2.2013, 21:08 | odp. 30.4.2013, 10:30
Dobrý den, chcu se zeptat, jestli byl Havlíčkův Brod vaší oficiální farmou?

Odpověď:
Hezký den,
Havlíčkův Brod naší oficiální farmou nebyl. Spolupracovali jsme na pohybech hráčů, ale žádná smlouva nikdy neexistovala.

Další stránky
123456>>
Generální partner
GOLD hlavní partner
Partneři klubu