+

Ptejte se » Pavel Zubíček

<span>Ptejte se  » </span> Pavel Zubíček

Máte otázky týkající se skladby prvního mužstva Komety Brno? Pokládejte je muži, jenž má v této problematice velké slovo a často řeší hráčské přestupy. Kdy je jeho práce sportovního manažera nejnáročnější, zda má Kometa někoho v hledáčku, nebo jak dlouho trvá samotný proces přestupu? Na co se budete ptát, záleží jen na Vás. Pavel Zubíček odpovídal ve středu 20. 6. 2012 od 12:00. Online rozhovor skončil.

Nezapomeňte napsat vaše jméno, aby Pavel Zubíček věděl, komu odpovídá. Děkujeme!


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 32 odpovědí v této kategorii celkem.
 

Micky 20.6.2012, 10:59 | odp. 20.6.2012, 13:05
Ahoj Pavle, mám jen jediný dotaz jednáte tedka s nějakými hráči co mají zájem hrát v Kometě?? Je mi jasné že mi neřekneš jména ale stačí počet kolik . děkuji moc

Odpověď:
Momentálně máme osm obránců, čtrnáct útočníků a další hráče na střídavé starty. Samozřejmě uvidíme v přípravných zápasech, jak bude vše vypadat. V kontaktu s hráčskými agenty jsem denně. Zájem hrát v Kometě hráči mají. Líbí se jim město, fanoušci a bouřlivá atmosféra v KAJOT ARENĚ. V neposlední řadě dobré fungování klubu.

Všem vám za otázky i přání moc děkuji. Nezlobte se, pokud jsem nestihl odpovědět na vše, ale už musím končit.

Gitule 20.6.2012, 10:33 | odp. 20.6.2012, 13:02
Ahoj Pavle, věřím, že jsi člověk na správným místě a fandím Ti.
Ať se Ti dál daří ve své manažerské pozici co nejlíp a máš správný odhad.
Jaký to pro Tebe osobně bylo přejít z hokejisty na manažera a co bylo asi nejhorší?
Tvůj pocit z minulé sezony?
Přeji hodně štěstí a spokojenosti a držím pěsti dál všem.
Gitule
PS Ještě si rád dáš zelenou? :-)

Odpověď:
V přechodu jsem viděl výhodu, že jsem spoustu hráčů znal osobně. Věděl jsem, jak se chovají v kabině, jaké mají vlastnosti. Zvykal jsem si. Nejhorší je pro mě říkat lidem nepříjemné věci. Konec minulé sezóny byl krásný. V průběhu to byly nervy, zda všechno dobře dopadne. Díky za přání

Patrik 18.6.2012, 09:37 | odp. 20.6.2012, 12:59
Dobrý den pane Zubíček.
Jsem fanda Komety a zajímalo by mě ,jaké šance dostanou odchovanci ,,Brňáci”.
Proč nedostanou šanci hráčí jako Michal Brzobohatý,Tomáš Popolanský ročník 1990.
Vždyť tito dva hráči dotáhli juniorku před dvěma roky do play-of,což byl pro Kometu po mnoha letech ůspěch.Nyní hrají 2 ligu a zejména Michal si myslím,že má velmi dobré statistiky a na jeho agresivní a rychlou hru je radost se dívat(s ohledem na dvě delší zranění v minulé sezoně).Michal také letos dotáhl naší Masarykovu Universitu ke třetímu místu v republice v hokeji.Jedná se o šikovné ůtočníky,kteří jsou čistokrevní Brňáci a kteří určitě nejsou horší než kluci co přišli od jinud a tu šanci dostali.Vždyť v A stabilně není snad jedinej skutečnej Brňák,až nyní Honza Hruška.

Odpověď:
Michal Brzobohatý byl minulý rok na zkoušce v Třebíči. Bohužel neuspěl. V Technice hrál dobře, ale zbrzdilo jej zranění. Nyní studuje vysokou školu a chodí pomáhat přípravce. Tomáši Popolanskému byla minulý rok nabízena možnost, aby bojoval o post v první lize, ale rozhodl se, že chce studovat. Oba dva zůstávají našimi kmenovými hráči.

Petr 18.6.2012, 01:20 | odp. 20.6.2012, 12:56
Dobrý den pane Zubíčku,
chtěl jsem se zeptat, jestli jste neuvažovali i o navázání spolupráce se Znojmem? Myslím, že našim mladým hráčům by prospěla soutěž jako je EBEL. A nebo, jestli by jim neprospělo hrát třeba i více zápasů ve 2.lize (třeba v Hodoníně či Břeclavi). Pokud mám dobré informace, tak v loňském sezoně hrál ve 2.lize jen Filip Barus za Břeclav. Pokud se pletu, tak se omlouvám. A ještě zpět k tomu Znojmu. Neuvažovali jste o vyzkoušení znojemských hráčů Martina Pláňka, Adama Havlíka a Martina Podešvu (i když ten asi patří Třinci) ? Adam Havlík měl na svůj věk solidní statistiky v EBEL a Martin Pláněk rozhodně nepatřil mezi nejhorší obránce Znojma. Dále bych chtěl vědět, co je s Petrem Šenkeříkem, zaznamenal jsem, že hostoval na Ukrajině, ale o jeho návratu nic? A poslední otázka, nechcete opět vyzkoušet nějakého hráče ze zámoří? Vím, že Alex Bourret se neosvědčil, ale ne každý Kanaďan nebo Američan je špatný :-) Děkuji za odpověď a přeji hodně úspěchů v dalších sezonách :-)

Odpověď:
Našim mladým hráčům prospěje, že budou mít hodně prostoru na ledě. V minulém roce jsme do Znojma pustili našeho obránce Aleše Sovu, protože jsme byli přesvědčeni, že mu EBEL liga prospěje. V případě Znojma je problém, že bychom si hráče nemohli v případě potřeby brát zpět do týmu, protože Znojmo nespadá pod ČSLH. Za každý jejich start u nás by se musel platit transfer. Ve druhé lize v minulém roce působili pravidelně Ondra Dlapa a Jakub Fúzik, na střídavé starty jezdili hrát Jirka Zemánek, Lukáš Hnilička, Vlasta Bilčík, na hostování byli Tomáš Popolanský a Michal Brzobohatý. V první lize hráli na střídavé starty Honza Křivohlávek a Branislav Jankovič. Střídavé starty měl vyřízeny i Jan Káňa. Petru Šenkeříkovi skončila smlouva, momentálně je na zkoušce ve Zlíně. O hráčích ze zámoří jsme uvažovali. V případě, že bychom nějakého chtěli, musí být vyzkoušený. Takže bychom jej vzali nejprve na zkoušku (try-out) a v případě, že by byl kvalitní, až pak by se s ním uzavřela smlouva. Děkujeme za přání.

Fann 17.6.2012, 21:33 | odp. 20.6.2012, 12:54
Dobrý den,chtěl bych se zeptat jakou formu startů mají v Kometě hráči Kadela a Dočekal.Děkuji.

Odpověď:
Tito hráči jsou zde na hostování s tím, že pokud se rozhodneme získat je na přestup, jsme dohodnuti na podmínkách.

Eva z Medlánek 17.6.2012, 18:37 | odp. 20.6.2012, 12:50
Zdravím, mám na Vás dotaz jestli jste ani na chvilku neuvažovali, že byste posílili náš ”slovenský kádr” o Pálfyho?( vím že už není nejmladší, ale třeba jen na jednu sezonu).Jinak moc děkuji za povedenou sezonu a úžasný závěr Smajlík Smajlík


Odpověď:
O angažování Žiga jsme uvažovali, bavili jsme se s ním. V průběhu sezóny se Žigovi ze Skalice nechtělo. Díky

Matěj 17.6.2012, 17:49 | odp. 20.6.2012, 12:49
Ahoj,
Jak ti bylo ve finále když jsme prohráli nad Pardubicama ? Byl jsi na stadionu a viděl jsi tu úžasnou atmosféru nebo ses na zápas díval někde v hospodě s P.Zábranským Smajlík

Odpověď:
Bezprostředně po utkání mi to bylo líto, protože si myslím, že chybělo strašně málo. Ať to byli zranění hráči nebo z prvních čtyř zápasů vyhrát alespoň jedno utkání na nájezdy. Ti šťastní jsme mohli být my. Na stadionu jsem samozřejmě byl. S mužstvem jezdím i na venkovní utkání.

Milan Liška 15.6.2012, 20:36 | odp. 20.6.2012, 12:48
Dobrý den.Rád bych se dozvěděl,proč nebyla prodloužena smlouva se SASU HOVIM ? V čem byl problém ?

Odpověď:
Hezký den, na tuto otázku už jsem odpovídal.

Baruška 15.6.2012, 14:57 | odp. 20.6.2012, 12:47
Dobrý den, chtěla by jsem se zeptat jestli dostanou šanci mladí hráči např. Káňa, Křivohlávek, Dlapa a dalši v přípravných zápasech a jakou mají podle vás šanci dostat se do týmu? Díky a přeji hodně úspěchů Smajlík

Odpověď:
Všichni zmiňovaní hráči šanci v přípravných zápasech určitě dostanou + Barus, Bilčík, Jurák jsou v přípravě v Třebíči s tím, že budou mít umožněné střídavé starty do Komety. To platí, pokud se udrží v kádru Třebíče.

Trvaj je nejlepší 15.6.2012, 14:48 | odp. 20.6.2012, 12:46
Dobrý den chtěla bych se zeptat kdo bude tuhle sezonu v braně chytat, jestli Jirka Trvaj nebo Martin Falter ? Smajlík Smajlík

Odpověď:
Hezký den. Kdo bude chytat, si určí trenéři prvního mužstva. Zdeněk Venera již několikrát řekl, že hrát budou vždy ti hráči, kteří mají lepší formu. Zda je to v bráně nebo útoku, je jedno.

Další stránky
1234>>
Generální partner
GOLD hlavní partner
Partneři klubu