Ptejte se » Redakce

Ptejte se redakce

Formulář dotazu
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

pamatovat

prosím nevyplňovat

Nezodpovězené otázky se nezobrazují.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 7154 odpovědí v této kategorii celkem.

Petr 17.8.2018, 12:26 | odp. 17.8.2018, 12:29
Zdravím,chtěl jsem se zeptat na Lukáše Kašpara,jelikož ještě nenastoupil k žádnému přípravnému utkání,je snad nějak zdravotně limitován??

Odpověď:
Dobrý den. Lukáš trénuje naplno, zatím ještě nebyl stoprocentně připraven na utkání, ale podle trenérů by mohl pravděpodobně nastoupit příští čtvrtek proti Chabarovsku. Měl z předchozího angažmá zranění, logicky nechce nikdo nic uspěchat.
Jiří 17.8.2018, 11:43 | odp. 17.8.2018, 12:28
Zdravím,
- něco k mládeži: Matěj Svoboda odešel za moře, což jsem se dozvěděl ze stránek HS Třebíč, Marek Škrvně se asi vrátil?, Adam Gajarský je asi na marodce?

Ať se daří.

Odpověď:
Ano, skutečně Matěj Svoboda odchází do USA - zámořské juniorky. Marek Škvrně zatím zůstává v našem klubu, o jeho dalším zámořském angažmá se jedná. Není vyloučené, že u nás zůstane. Adam byl zraněný, ale už trénuje a připravuje se s týmem.
Tomáš 17.8.2018, 01:02 | odp. 17.8.2018, 09:27
Zdravím, mohl bych se prosím zeptat jak se jmenuje spíkr z kotle?

Odpověď:
To je otázka spíš na někoho z UPB, tuším že Miťas nebo Riči.
Martin 16.8.2018, 14:04 | odp. 16.8.2018, 14:11
Ještě k těm událostem na FB... Super, že Vás to zaujalo. Nejlepší by bylo vytvořit všech 52 událostí před sezonou a pak jen aktualizovat datumy a časy začátků... Smajlík Hezký den

Odpověď:
Určitě s tím něco uděláme. Založit 52 událostí dopředu nepůjde, když se vám prakticky každý den či týden mění rozpis zápasů. Dnes došla další úprava, tentokrát pro změnu časová. Ale ohledně událostí na FB se v redakci pobavíme.
Martin 15.8.2018, 12:50 | odp. 16.8.2018, 09:00
Dobrý den, mám jeden tip na vylepšení. Sám si na každý den a přesný čas, kdy hraje Kometa, vytvářím na FB událost, abych to měl na celou sezonu hezky v kalendáři v mobilu nebo PC (Synchronizace s Googlem). Nemohli byste ty události vytvořit a aktualizovat přímo vy na FB Komety? Letos bude pěkný nepořádek v termínech, tak by aspoň každá změna byla automatická pro všechny ”odběratele” a nemusel bych každou chvíli zkoumat, kdy se co změnilo Smajlík Díky

Odpověď:
Dobrý den, nápad to není špatný. V redakci tím někoho pověřím.
Míra 15.8.2018, 15:05 | odp. 15.8.2018, 16:30
Dobrý den,
jsou na soupisce uvedena skutečně správná čísla,se kterými hráčinastupují do přípravných utkání ? 2x 6, 25.....

Odpověď:
Dobrý den, vzhledem k velké rotaci hráčů v přípravných zápasech jsou čísla především u mladších kluků orientační. Stálí hráči áčka mají svá čísla, mladí vyfasují co jim vedoucí mužstva přidělí.
Míra 13.8.2018, 00:09 | odp. 13.8.2018, 10:00
Dobrý den,
rozlosování ELH je definitivní? Hrát prvních šest kol systémem -sobota venku, neděle doma není přeci normální a v lednu během cca 10 dnů sehrát 5 zápasů za sebou doma, se všem zdá taky normální? Kolik dostane Kometa za zápas, který vysílá O2? Vyplatí se vůbec riskovat tak enormní zatížení hráčů a jejich případná zranění, protože regenerace jde
úplně do kopru.

Odpověď:
Dobrý den, rozlosování je v tuto chvíli platné do konce října. Pak budeme čekat na další nasazení TV stanic. Celkový rozpis soutěže není stále definitivní, ještě se může měnit podle vytíženosti hal, přání soupeřů, atp. Je to těžké, stačí se podívat třeba na rozpis fotbalové ligy, který je rozložen do několika dnů. Hokej na tom bude podobně.
Jakub K. 11.8.2018, 15:01 | odp. 11.8.2018, 19:21
Nepřijde vám ubohé neuctít památku padlých vojáků na sociálních sítích? Při HH 2016 jste se s armádou ČR plácali po ramenou a teď vám smrt tří českých vojáků nestojí ani za zmínku. Ubohé pane Zajíčku a zbytku redakce. Hlavně že se pyšníte super sociálními sítěmi.

Odpověď:
Dobrý den, památka uctění vojáků proběhla minutou ticha na utkání Komety se Slovanem Bratislava. Myslím, že to bylo důstojné a zároveň jsem přesvědčen, že i lepší, než zveřejnění na sociálních sítích. Ano, mohli jsme to dát i tam, ale nakonec padlo toto rozhodnutí.
Jiří 5.8.2018, 12:05 | odp. 6.8.2018, 10:06
Zdravím,

nemáte info (výsledek, sestavu) k zápasu juniorky, který se měl hrát v pátek se Vsetínem?

Ať se daří.

Odpověď:
Dobrý den, juniorka vyhrála 7:2. Na sítě dávám výsledek a sestavu.
Renda 2.8.2018, 06:53 | odp. 2.8.2018, 09:08
Dobrý den, dovoluji se zeptat. Kádr A-týmu je uzavřený nebo se čekají ještě nějaké změny?
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, kádr není nikdy uzavřený do konce přestupového období. Momentálně se však o žádných změnách směrem dovnitř neuvažuje.

Další stránky
123456>>