.

Poslední duel úvodní části soutěže oslavili mladší dorostenci deseti góly!

Poslední duel úvodní části soutěže oslavili mladší dorostenci deseti góly!

HC Tábor - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 5. Popelka (Meluzín, Kučeřík), 19. Konečný (Malý), 30. Popelka (Malý), 38. Kavický (Sedláček), 39. Popelka (Holemý), 43. Malý (Studený, Konečný), 49. Hubáček (Studený), 53. Kavický (Malý, Konečný), 58. Popelka (Rašovský, Vašíček), 58. Hubáček (Meluzín). Rozhodčí: Poskočil - Vavruška, Oudes. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 12:80. Průběh utkání: 0:10.
HC Tábor: Baloun, 40.Bartoň – Pavlát, Čížek, Volčík, Černošek, Pánek, Štekr, Šedivý, Hubata – Slabý, Pauš, Ledecký, Lang, Přívozník, Čech, Chocholoušek, Barták, Berka, Petřík
HC Kometa Brno: Kašpar – Holemý, Sedláček T., Kučeřík, Furch, Sedláček J., Studený – Fajmon, Popelka, Konečný, Hubáček, Meluzín, Jedlička, Malý, Kavický, Rašovský, Vašíček, Brabenec

B r n o – Devatenáctý listopad přivál poslední kolo úvodní etapy nejvyšší hokejové soutěže mladších dorostenců. Brněnská Kometa zavítala na led Tábora, kde diktovala tempo hry již od samého začátku. Svěřenci Marka Moskala vyslali na svého soka neuvěřitelných 80 střel a nakonec se radovali z euforického vítězství 0:10! Čtyři branky v utkání obstaral Adam Popelka!

Komentář k zápasu

První perioda nabídla po dvou gólových akcích, a to ze strany modrobílého celku. Nejprve v páté minutě přesně pálil Adam Popelka, k němuž se minutu před první sirénou přidal i Jakub Konečný.

Prostřední dějství se opět neslo v modrobílém duchu. Adam Popelka se postaral o další dvě branky a v utkání si tak připsal hattrick! Třetí gólovku druhé třetiny pak poslal mezi tři tyče Daniel Kavický.

Euforie na straně brněnské Komety pokračovala i v závěrečné části zápasu. Šestou branku do sítě domácích poslal Jakub Malý. Devětačtyřicátá minuta patřila Oscaru Hubáčkovi, osmou branku zápasu pak vsítil v třiapadesáté minutě Daniel Kavický. A gólová hitparáda pokračovala! Tři minuty před závěrečným hvizdem přidal svoji čtvrtou branku v utkání Adam Popelka, desítku pak napařil Táboru Oscar Hubáček.

Kometa tak poslední zápas první části soutěže pojala opravdu ve velkém stylu a může nabírat dech do dalších bojů. Gratulujeme!

 
 

Související články

Statistiky zápasu

Sezóna:
JUN SDO MDO DOR  
8 7 6 5 4 3 2 1  

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál