Staršímu dorostu se nepodařil vstup do utkání a z Jihlavy odjíždí bez bodu

HC Dukla Jihlava - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 6. Brož (Najman, Zadražil), 10. Veleba (Vala, Najman), 16. Trávník (Křišta, Juda), 21. Vala, 38. Juda (Zadražil, Veleba), 39. Najman (Marek), 40. Vala (Piskač) – 37. Kunc (Kadlic), 56. Kadlic (Kunc). Rozhodčí: Skopal - Horký, Kotrba. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 81. Střely na branku: 64:24. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 7:1, 7:2.
HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Juřička) – Křišta, Piskač, Veleba, Marek, Trávník, Zvěřina, Rašín – Brož, Vala, Daňhel, Zadražil, Krajíček, Najman, Filip, Juda, Pigl, Barák
HC Kometa Brno: Pleticha (Holata) – Věžník, Sedláček T., Kučeřík, Mlčák, Sedláček J., Vašíček, Studený – Popelka, Caha, Minárik, Meluzin, Zajíček, Kavický, Favero, Kunc, Kadlic

B r n o – V rámci patnáctého kola extraligy staršího dorostu zajížděli hokejisté Komety do nedaleké Jihlavy. Svěřencům Romana Meluzína se nepovedl vstup do utkání a na začátku druhé části již prohrávali o čtyři branky. Kometě se podařilo snížit zásluhou Kunce, ale Jihlava své konto opět navyšovala na konci prostřední periody. Na konečných 7:2 snižoval v závěru duelu Vojtěch Kadlic. Kometa tak odjíždí z Jihlavy bez bodu.

Připravujeme...