Kometa v Pardubicích držela krok jen v první třetině, na body nedosáhla

HC Dynamo Pardubice - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 2. Poul (Trejbal, Kostka), 17. Zeman, 23. Rozlílek (Oliva, Zeman), 27. Koffer (Rozlílek, Oliva), 27. Bucek (Rouha, Dubovči), 29. Koffer (Zeman, Kaštánek), 36. Bucek (Chára, Rouha), 37. Koffer (Rozlílek, Zeman), 55. Bucek (Rouha), 55. Škorec (Kostka, Trejbal) – 18. Caha (Rašovský, Zajíček). Rozhodčí: Doležal – Bohuněk, Gregar. Vyloučení: 5:4, navíc Kadlic (KOM) 10 min OT. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 41:25. Průběh utkání: .
HC Dynamo Pardubice: Vlk – Blažej, Dubovči, Hybeš, Kaštánek, Leder, Oliva, Pejzl, Škorec – Bucek, Chára, Koffer, Kostka, Poul, Rohlík, Rouha, Rozlílek, Šír, Tobiáš, Trejbal, Zeman.
HC Kometa Brno: Kašpar (27. Holata) – Mlčák, T. Sedláček, J. Sedláček, Studený, Vašíček, Věžník – Caha, Del Favero, Kadlic, Kavický, Kunc, Meluzín, Minárik, Popelka, Rašovský, Zajíček.

B r n o – Sedmatřicáté kolo nejvyšší soutěže staršího dorostu nepřineslo z pohledu Komety přívětivý výsledek. Po vyrovnané první třetině se Kometě rapidně nepovedla druhá perioda a domů z východu Čech se vrací s vysokou prohrou.

Připravujeme...