Mladší dorost nedokázal srovnat a po těsné prohře se vrací bez bodů

HC Dynamo Pardubice - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 17. Pavlík (Hledík, Školoudík), 24. Heligr (Šťastný), 32. Kloz (Hledík) – 4. Fajmon (Masař, Bartes), 58. Vyroubal (Mišiak, Kos). Rozhodčí: Kratochvíl – Gregar, Bohuněk. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 72. Střely na branku: 28:37. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 3:2.
HC Dynamo Pardubice: Kraus – Odehnal, Vojtěch, Školoudík, Pavlík, Hrdlička, Špinka, Heligr – Hebek, Kubíček, Herčík, Paleček, Kloz, Lichtag, Šťastný, Hledík.
HC Kometa Brno: Bizoň – Řehák, Holcman, Běhůnek, Fajmon, Furch, Němec – Žák, Bartes, Mišiak, Kos, Malý, Vyroubal, Masař.

B r n o / P a r d u b i c e – Brněnský mladší dorost zavítal do Pardubic, kde se pokusil navázat na poslední dva vyhrané zápasy. V první třetině se Kometě podařilo prosadit a vstřelila první branku utkání. Hosté se nevzdali a před koncem třetiny dokázali srovnat. Druhá třetina byla v režii Pardubic, které přidaly další dvě branky. Na konci třetí třetiny se Kometě podařilo přiblížit na rozdíl jediné branky, to však nestačilo a Brňané podlehli těsně 3:2.

Připravujeme...