Zápasy » Extraliga dorostu

kolodatumdomácíhosté  
1. sobota 8.9.2018  Kometa  Havl.Brod 8:1 (0:0, 4:1, 4:0 - N 1:0)
2. čtvrtek 13.9.2018  Dukla  Kometa 3:4 (0:1, 1:0, 2:3 - N 0:1)
3. sobota 15.9.2018  Kometa  Žďár nad Sázavou 11:0 (4:0, 3:0, 4:0 - N 1:0)
5. středa 19.9.2018  Kometa  Mountfield HK 3:1 (2:1, 1:0, 0:0 - N 0:0 - 1:0)
4. sobota 22.9.2018  Pardubice  Kometa 2:3pr. (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
6. sobota 29.9.2018  Liberec  Kometa 3:4 (1:2, 1:2, 1:0 - N: 0:0 - 0:1)
7. pátek 5.10.2018  Kometa  Ml.Boleslav 3:2 (0:0, 1:1, 2:1 - N 1:0)
8. čtvrtek 11.10.2018  Č.Budějovice  Kometa 4:14 (1:2, 1:7, 2:5 - N 0:0, 1:0)
9. pátek 12.10.2018  Tábor  Kometa 2:8 (0:2, 1:2, 1:4 - N 0:1)
10. pátek 19.10.2018  Havl.Brod  Kometa 5:2 (0:0, 2:2, 3:0 - N 0:1)
11. čtvrtek 25.10.2018  Kometa  Dukla 4:2 (2:1, 1:0, 1:1 - N 0:0 - 0:1)
12. sobota 27.10.2018  Žďár nad Sázavou  Kometa 0:6 (0:2, 0:1, 0:3 - N 0:1)
13. středa 31.10.2018  Kometa  Pardubice 5:2 (1:0, 3:0, 1:2 - N 0:1)
14. sobota 3.11.2018  Mountfield HK  Kometa 4:5 (1:2, 2:2, 1:1 - N 0:0 - 0:1)
15. čtvrtek 15.11.2018  Kometa  Liberec 5:6sn (2:1, 1:2, 2:2 - 0:0 - 0:1)
16. sobota 17.11.2018  Ml.Boleslav  Kometa 1:3 (0:0, 1:2, 0:1 - N 0:1)
17. sobota 24.11.2018  Kometa  Č.Budějovice 5:1 (0:1, 2:0, 3:0 - N 1:0)
18. čtvrtek 29.11.2018  Kometa  Tábor 5:4pr. (0:2, 3:0, 1:2 - 1:0)
1. čtvrtek 6.12.2018  Vítkovice  Kometa 4:1 (1:0, 2:1, 1:0 - N 1:0)
17. sobota 8.12.2018  Zlín  Kometa 3:5 (3:0, 0:1, 0:4 - N 0:1)
4. pátek 14.12.2018  Kometa  Pardubice 18:30  
3. sobota 15.12.2018  Oceláři Třinec  Kometa 13:00  
10. sobota 29.12.2018  Havířov  Kometa 17:00  
5. sobota 5.1.2019  Kometa  Havířov 12:30  
6. čtvrtek 10.1.2019  Kometa  Vítkovice 18:00  
7. sobota 12.1.2019  Zlín  Kometa 12:00  
8. čtvrtek 17.1.2019  Kometa  Oceláři Třinec 18:00  
9. sobota 19.1.2019  Pardubice  Kometa 12:30  
11. čtvrtek 31.1.2019  Vítkovice  Kometa 17:00  
12. sobota 2.2.2019  Kometa  Zlín 12:30  
13. čtvrtek 14.2.2019  Oceláři Třinec  Kometa 13:00  
14. čtvrtek 21.2.2019  Pardubice  Kometa 18:00  
15. sobota 23.2.2019  Kometa  Havířov 12:30  
16. čtvrtek 28.2.2019  Kometa  Vítkovice 18:00  
2. sobota 2.3.2019  Kometa  Zlín 12:00  
18. čtvrtek 7.3.2019  Kometa  Oceláři Třinec 15:00  
19. sobota 9.3.2019  Kometa  Pardubice 12:30  
20. čtvrtek 14.3.2019  Havířov  Kometa 18:00  
 
Sezóna:
JUN SDO MDO DOR  
8 7 6 5 4 3 2 1  

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál