.

Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2009 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.9.Kometu posílil RichterZadní řady extraligového nováčka rozšíří jedenatřicetiletý mistr světa Martin Richter. Ten doposud působil v Pardubicích.
29.9.Výjezd do BoleslaviV sekci "Fan klub informuje" je nyní možné najít informace o výjezdu do Mladé Boleslavi, kde se Kometa představí tento pátek.
28.9.Hlasujte pro ErataPrvním hráčem brněnské Komety v anketě "Zlatá helma", shrnující nejlepší hokejové akce extraligy, se stal Roman Erat. Hlasovat pro jeho přesilovkovou střelu můžete zde.
24.9.Kometa na ČT4Páteční utkání brněnské Komety na Slavii odvysílá od 19:40 program ČT4.
24.9.Komfortní výjezdyPokud se chcete podívat na venkovní utkání Komety a nechat se dopravit až na místo včetně vstupenky na sezení, nyní máte možnost využít služby KOMETA BUS, kterou pro vás připravila agentura Zabloudil. Doprava je zajištěna luxusním autobusem Neoplan v maximální výbavě se stewardem na palubě, který se postará o příjemné cestování za zážitkem pro celou rodinu. Nejbližší výjezd je v úterý 6.10. na utkání v Karlových Varech. Veškeré detaily naleznete na www.zabloudil.cz.
24.9.Lístky na ZlínVstupenky na úterní utkání se Zlínem můžete koupit zítra, tedy v pátek 25. září od 13:00 u p. Zabloudila. Jde o výjimku kvůli pondělnímu státnímu svátku.
23.9.Parkování - SlaviaUpozorňujeme všechny fanoušky HC Kometa Brno mířící na zápas s HC Slavia Praha, který se koná v pátek 25. 9. v O2 Aréně, že vzhledem k neúnosné situaci s parkováním v okolí O2 Areny a četným stížnostem obyvatel se vedení Městské části Praha 9 po dohodě s vedením Hlavního města Prahy rozhodlo k radikálnímu řešení. Při vybraných akcích se zvýšenou návštěvou v O2 Areně bude instalováno v okolních ulicích svislé dopravní značení IP 22 „POZOR, oblast se zvláštním režimem parkování“. Mezi výše zmíněné akce patří i utkání, na které cestujete! V případě nerespektování tohoto značení budou vozidla odtahována!
Konkrétně se jedná o ulice Lihovarskou, Kurta Konráda, Kovářskou, Drahobejlovu, K Moravině, Na Rozcestí a Ocelářskou.
Využijte tedy laskavě parkovacího domu při ulici Českomoravské, případně záchytných parkovišť na stanicích metra Černý most a Rajská zahrada.
S přáním šťastné cesty Městská část Praha 9
20.9.SOUTĚŽOd pondělí 21.9. bude po celý týden probíhat soutěž Království Komety o zajímavé ceny a o vstupenky na utkání KOMETA-ZLÍN. Poslouchejte rádio Kiss Hády a sledujte trasy Kisspatrolek. Tento týden je zastihnete v Brně a v Boskovicích. Bližší informace naleznete v sekci SOUTĚŽE, na stránkách Kiss Hády nebo přímo ve vysílání rádia.
19.9.Slavia- lístky pro autaV sekci Fanoušci - fanklub informuje najdete dole na stránce informace pro fanoušky jedoucí do Prahy autem.
18.9.Volné vstupenkyProdej zbývajících vstupenek na dnešní utkání s Třincem (pátek, 18.9. v 18.00) bude probíhat od 15.00 na malé pokladně u haly Rondo (křižovatka Nové sady/Poříčí).
17.9.Info o novém webuNový web Komety bude spuštěn v průběhu příštího týdne, nyní se definitivně dolaďují poslední detaily.
15.9.LÍSTKY NA SLÁVIIInformace o lístcích na Slavii (25. září) najdete v sekci Fanoušci - fanklub informuje.
13.9.Předprodej vstupenekPředprodej vstupenek na domácí utkání bude probíhat vždy 1 den před příslušným zápasem od 13.00 hod. v Agentuře Zabloudil (Lidická 4, Brno). Pokud se jedná o nedělní utkání, předprodej bude probíhat vždy v pátek, rovněž od 13.00 hod.
12.9.TV přenos v Kometa PubNepodařilo se vám sehnat vstupenky na nedělní klání HC Kometa Brno vs HC Sparta Praha v hale Rondo? Chcete při sledování přímého TV přenostu být co nejblíže svému týmu? Pak neváhejte a zarezervujte si co nejdříve místo v nově otevřeném klubovém sportbaru Kometa Pub. Interiér evokuje prostředí hokejového stadionu, což celkovou atmosféru určitě podpoří. Na každý platící stůl (sedící hosty) čeká před odchodem panák Kometa ZDARMA! Tel. rezervace: 530 325 808. Více na www.kometapub.cz
10.9.FOTO VÝSTAVAOd středy 9.9. mají fanoušci možnost shlédnout v brněnském hypermarketu Globus putovní výstavu fotografií z hokejového prostředí. Jedná se o vítězné fotografie ze soutěže, která probíhala v sezóně 2008/09 a v Brně budou fotografie k vidění do neděle 13.9.
8.9.Výjezd a prosba o pomocPlánované výjezdy s fanklubem najdete v sekci Fanoušci - Fanklub informuje. Tam navíc naleznete i prosbu o pomoc při zítřejším extraligovém utkání.
8.9.Kometa PUB otevřenS extraligovou sezónou jsme pro vás otevřeli KOMETA PUB – sportbar na Kounicově 22 v Brně. Těšte se na 30. září, kdy proběhne slavnostní otevření, nicméně již nyní si můžete v jedinečném prostředí extraligové hospody dát polední menu či ochutnat některou ‚hokejovou‘ specialitu z pestré nabídky. Webové stránky podniku naleznete zde.
7.9.Online s KántoremV dalším ze série online rozhovorů s hráči Komety bude odpovídat obránce Robert Kántor. Rozhovor tentokrát připravila redakce idnes.cz, otázky můžete pokládat zde.
7.9.Lístky na PlzeňZbylé vstupenky na utkání s Plzní je možno zakoupit zítra od 13 hodin v agentuře Zabloudil na Lidické. Jedná se o vstupenky do sektorů E a F (stání).
7.9.Soutěž s Kiss HádyV uplynulých dnech začala distribuce nálepek v rámci nové soutěže Jižní Morava – Království Komety. Tyto nálepky rozdávají Kiss patrolky na klubových akcích, domácích utkáních Komety a na akcích rádia Kiss Hády. Postupně budou nálepky k dostání i ve všech partnerských městech. Bližší informace o soutěži naleznete zde.
5.9.Utkání legend12.9. se v pardubické ČEZ Areně uskuteční utkání legend Česká republika vs. Washington Capitals. Podrobnosti zde.
4.9.Nové možnosti parkováníOznamujeme fanouškům, kteří se na utkání Komety dopravují auty, že budou mít v nové sezoně k dispozici další místa na parkování. Konkrétně se jedná o areál Eurocaru a jeden pruh na ulici Nové Sady. Ve druhém případě je nutno dbát pokynů a dopravního značení. Obě plochy je možno využívat v den zápasu od 16 hodin.
4.9.Kometa na IIHF.comServer Mezinárodní hokejové federace IIHF.com přinesl rozsáhlý článek o aktuální situaci v Kometě - čtěte zde.
3.9.Online s Jiřím TrvajemNa internetových stránkách deníku Sport bude dnes od 12 hodin probíhat online rozhovor s brankářem Komety Jiřím Trvajem. Otázky můžete pokládat zde..
2.9.Omluva fanouškůmV sekci Fanoušci - fanclub informuje naleznete omluvu pořadatelů z České Třebové.
2.9.Akce s fanouškyNenechte si ujít akci "První brněnská H. A. J. Z. L. P. A. P. Í. R BATTLE", kde mimo jiné bude do České knihy rekordů zapsán obří hokejový dres z chorea fanoušků. Místem konání je areál koupaliště Riviéra Brno, 28.9.2009 od 14.30 hodin. Více informací naleznete již brzy v sekci „Fanklub informuje“.
1.9.Tvorba choreaOrganizátoři chorea na první extraligový zápas prosí všechny fanoušky, kteří jsou ochotni pomoci, aby přišli v sobotu 5.9. ve 13 hodin na parkoviště u Globusu.
1.9.Bronzový Tomáš ČekalNa tradičním srazu redaktorů firmy esports.cz, provozující většinu hokejových webů v ČR, se dočkal ocenění i redaktor brněnské mládeže Tomáš Čekal. Ve své kategorii obsadil vynikající třetí místo a stal se tak čtvrtým oceněným v historii brněnské redakce.
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál