.

Mládežnický hokej

Články o mládežnickém hokeji

 

Blíží se pátý a zároveň poslední letošní Hokejový víkend s Kometou

úterý 13.6.2017 | Roman Zajíček, foto: Vít Novák.

B r n o – Hokejové víkendy míří pro letošní sezónu do svého cíle. V sobotu a v neděli 17. a 18. června jsou na programu tradiční kempy v hokejových halách za Lužánkami. Hráči budou trénovat na suchu a především na ledě pod dohledem zkušených trenérů. Tentokrát se zaměří hlavně na vedení (technika + taktika) osobního souboje z pozice útočník/obránce. Zároveň bude na programu krytí kotouče, práce s holí a různé doplňkové hry.

 

VIDEO: Je úžasné, co Kometa pro děti vytváří, říká o Hokejových víkendech Petr Haken

pondělí 12.6.2017 | Václav Trávníček, foto: Vít Novák.

B r n o – Čtvrtý Hokejový víkend s Kometou, který se uskutečnil uplynulou sobotu a neděli v brněnském Sportcentru Lužánky, opět nabídl bohatý program. Malí hokejisté se pod vedením zkušených trenérů tentokrát věnovali obranným herním činnostem a také bruslařským dovednostem. Na ledě s nimi byl i asistent A-týmu Komety Petr Haken.

 

Českou reprezentaci U18 čeká tréninkový kemp v Třemošné. Komeťáci nebudou chybět!

pondělí 12.6.2017 | Roman Zajíček, ilustrační foto: Roman Kantor.

B r n o – Český národní tým U18 čeká po krátké odmlce další reprezentační sraz. V sobotu 24. 6. 2017 se hráči sejdou na zimním stadionu v Třemošné. Konec akce je plánován na úterý 27. 6. 2017. Hlavní kouč David Bruk nominoval na tréninkový kemp hned pětici hráčů Komety Brno - Lukáše Dostála, Daniela Kowalczyka, Libora Zábranského, Adama Gajarského a Karla Pláška. Mezi náhradníky čekající na svou šanci figurují - Vojtěch Střondala a Matěj Svoboda. Všem zúčastněným přejeme mnoho úspěchů a nabraných zkušeností.

 

Přípravného kempu reprezentace U17 se zúčastní i duo brněnských dorostenců!

středa 7.6.2017 | Daniel Kinc, foto: Juniorský hokej

B r n o / T ř e m o š n á – Zatímco včera svou nominaci na přípravný kemp zvěřejnila reprezentace do 16 let, dnes se své volby dočkali o rok starší kolegové. Celý podnik se bude konat od 17. 6. do 20.6. v Třemošné a v nominaci figurují i dva obránci brněnské Komety, kteří reprezentační atmosféru okusili již loni v kategorii U16 - Jan Mlčák a Radek Kučeřík. Oběma zmíněným přejeme hodně štěstí.

 

V nominaci reprezentace U16 na přípravný kemp jsou i tři hráči brněnské Komety!

úterý 6.6.2017 | Daniel Kinc, foto: Juniorský hokej

B r n o / K r a v a ř e – Sezóna 2016/2017 je definitivě minulostí a naplno probíhají přípravy na ročník následující. Reprezentační výběr ČR do 16 let má od 23.6. do 26.6. na programu přípravný kemp v Kravařích, kterého se zúčastní i trio modrobílých hokejistů - obránci Jan Holemý s Janem Sedláčkem a útočník Erik Meluzín. Všem zmíněným přejeme hodně štěstí.

 

Čtvrtý Hokejový víkend s Kometou se blíží, na co se trenéři zaměří tentokrát?

pondělí 5.6.2017 | Václav Trávníček, foto: Vít Novák.

B r n o – Tradiční a oblíbené Hokejové víkendy jsou v plném proudu. V sobotu a v neděli 10. a 11. června pokračují kempy v hokejových halách za Lužánkami. Hráči budou trénovat na suchu a především na ledě pod dohledem zkušených trenérů. Tentokrát se zaměří hlavně na obranné herní činnosti, tedy odebírání kotouče holí nebo blokování přihrávek, ale také na bruslařské dovednosti či zakončení „pod tlakem“.

 

VIDEO: Hokejové víkendy s Kometou mají dobrou úroveň, říká Tomáš Malec

pondělí 29.5.2017 | Václav Trávníček, foto: Vít Novák.

B r n o – Střelba na branku, tečování nebo vedení kotouče. To byly některé z hlavních bodů třetího Hokejového víkendu s Kometou v roce 2017, který se uskutečnil v sobotu a v neděli v brněnském Sportcentru Lužánky. Více než stovku dětí přišel přímo na led podpořit obránce A-týmu Komety Tomáš Malec, který malým hokejistům předával cenné zkušenosti. Tréninky se mu líbily. „Je vidět, že se tomu trenéři věnují,“ chválil zkušený bek.

 

Druhý Hokejový víkend nabídl pestrý tréninkový program pro mladé hokejisty

pondělí 15.5.2017 | Roman Zajíček, foto: Vít Novák.

B r n o – Oblíbené Hokejové víkendy pokračovaly svým druhým dílem. Za Lužánkami se opět sešlo velké množství mladých zájemců, kteří během letní části sezóny chtějí zůstávat v tempu, učit se novým věcem a samozřejmě se hokejově zdokonalovat. Pod vedením zkušených trenérů absolvovali tréninky na ledě, ale také v tělocvičně.

 

Druhý Hokejový víkend s Kometou blíží, na co se trenéři zaměří tentokrát?

čtvrtek 11.5.2017 | Roman Zajíček, foto: Vít Novák.

B r n o – Tradiční a oblíbené Hokejové víkendy jsou v plném proudu. V sobotu a v neděli pokračují kempy v hokejových halách za Lužánkami. Hráči budou trénovat na suchu a především na ledě pod dohledem zkušených trenérů. Tentokrát se zaměří na útočné a herní činnosti, vedení a krytí kotouče, kličky, zakončení a bruslařské dovednosti.

 

VIDEO: Za Lužánkami odstartovaly Hokejové víkendy, dětem radil i Martin Erat

úterý 9.5.2017 | Václav Trávníček, foto: Vít Novák.

B r n o – O víkendu 6. - 7. května ve Sportcentru Lužánky odstartoval již osmý ročník oblíbených Hokejových víkendů s Kometou. Téměř stovce dětí, jež se do programu přihlásily, se věnovali profesionální trenéři brněnské Komety, a také Martin Erat - hvězdný útočník, jenž s modrobílým týmem letos vyválčil extraligový titul, předával malým hokejistům zkušenosti přímo na ledě. Více informací o termínech Hokejových víkendů naleznete zde.

 
Další stránky
123456>>
 
Sezóna:
JUN SDO MDO DOR  
8 7 6 5 4 3 2 1  

Copyright © 2004-2017 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál