Mládežnický hokej

Články o mládežnickém hokeji

Juniorka Komety rozhodla o výhře ve druhé třetině, poté si náskok pohlídala

sobota 14.1.2017 | Roman Zajíček, foto: Roman Kantor.

B r n o – Podařenou sobotu prožili starší dorostenci, kteří uspěli v Plzni a také juniorka Komety, která hrála pro změnu v Olomouci. Na Hané se dlouho hrálo vyrovnané utkání, tým kouče Pazourka v první třetině prohrával o jednu branku, poté ale brněnská juniorka výsledek překlopila na svou stranu, ve druhé periodě zvýšila náskok a po výhře 5:3 si odváží tři důležité body. V tabulce jsou aktuálně Brňané na výborném druhém místě.

Starší dorost dokonal obrat a porazil Plzeň po samostatných nájezdech

sobota 14.1.2017 | Jiří Komárek, foto: Anděla Trötzmüllerová

B r n o – V sobotu v rámci osmého kola nadstavby starší dorost Komety odehrál duel v Plzni. Utkání to bylo napínavé od prvních minut. Plzeň si zprvu vedla o něco málo lépe a ještě na začátku třetí třetiny vedla 2:0, ale poté se strhla přestřelka a Brňané nakonec tuto bitvu rozhodli až v páté sérii nájezdů, vyhráli 4:5 a domů si vezou dva body.

Mladší dorost porazil ve vyrovnaném boji Mladou Boleslav na jejím ledě

čtvrtek 12.1.2017 | Kryštof Severa, foto: Anděla Trötzmüllerová

B r n o – Mladší dorostenci brněnské Komety odcestovali k utkání nadstavbové části ELIOD ELMD do Mladé Boleslavi. Po bezbrankové první třetině se prosadil v prostřední části hostující Sedláček, kterého napodobil v poslední periodě Popelka. Kometa si tak domů odváží tři body za vítězství 2:0.

Junioři v omlazené sestavě přehráli Zlín, hattrickem se blýskl kapitán Horký

čtvrtek 12.1.2017 | Kryštof Severa, Daniel Kinc, foto: Anděla Trötzmüllerová.

B r n o – Juniorka brněnské Komety hodlala na ledě Zlína napravit nepovedený duel v Plzni. Po vyrovnané první třetině přišla branková smršť v prostřední periodě. Tu sice zahájil domácí Zlín, ale Brňané kontrovali pěti brankami a zaslouženě si do moravské metropole odváží tři body.

Mladíky Komety čeká velká porce venkovních duelů

úterý 10.1.2017 | Dominik Vaněk, foto: Anděla Trötzmüllerová

B r n o – Mladíci brněnské Komety mají před sebou další perný týden. Tentokrát bohužel nebudou k zastižení na domácím ledě, jelikož všechny kategorie čeká dvojice venkovních utkání. Jejich program si můžete prohlédnout v našem souhrnu.

Starší dorost doma podlehl Pardubicím v prodloužení

sobota 7.1.2017 | Michal Kuba, foto: Anděla Trötzmüllerová.

B r n o – Ani ne čtyřiadvacet hodin po pátečním zápase čekala na starší dorostence další výzva. Do Brna přijeli hokejisté Pardubic. Ti se po úvodním náporu Brna dostali do vedení během šesté minuty. Srovnání přišlo ve druhé části, kdy se prosadil Svoboda. Tentýž hráč mohl přiblížit domácí ke třem bodům v poslední části, kdy jel trestné střílení. Zápas se ale protáhl do prodloužení, ve kterém na začátku přesilovky získali druhý bod hosté.

Junioři v samostatných nájezdech podlehli Jihlavě

sobota 7.1.2017 | Kryštof Severa, foto: Roman Kantor

B r n o – V rámci propagace mládežnického extraligového hokeje v kraji Vysočina byl zápas dvaatřicátého kola odehrán na stadionu v Bystřici nad Pernštejnem. Po bezbrankové první třetině se jako první prosadila Kometa, ale po tříbrankové periodě s číslem tři se šlo do samostatných nájezdů, které zvládl domácí tým.

Starší dorostenci těsně nestačili na Hradec Králové

pátek 6.1.2017 | Dominik Vaněk, foto: Vít Novák

B r n o – Další duel nadstavbové části měli v pátek na programu straší dorostenci. V zápase s Hradcem si chtěli pojistit první příčku. Účet zápasu otevřel v první třetině Matěj Svoboda. Hosté však překlopili ukazatel skóre na svou stranu ve druhé třetině během devětatřiceti vteřin. Ani přes veškerou snahu se domácím nepodařilo v závěrečné části vyrovnat a po výsledku 1:2 tak musí modrobílí usilovat o body v dalším zápase.

Mladší dorostenci vezou z Prahy bod po prodloužení

úterý 3.1.2017 | Dominik Vaněk, foto: Jiří Grülich

B r n o – K prvnímu zápasu v letošním roce zajížděli mladší dorostenci na led pražské Slavie. Domácí sice skórovali jako první, nicméně modrobílým se podařilo vyrovnat a v zápase bohatém na branky se ve třetí třetině dokonce dostali do vedení. Devět minut před koncem za Pražany vyrovnal Vojtěch Jágr a zápas šel do prodloužení. V něm byli šťastnější právě domácí. Naši chlapci se tak vracejí do Brna s jedním bodem. O další budou bojovat v zápase s Mladou Boleslaví.

Starší dorost dvakrát doma, juniory s mladším dorostem čekají venkovní utkání

pondělí 2.1.2017 | Dominik Vaněk, foto: Roman Kantor.

B r n o - Po reprezentační přestávce se i mládežnické kategorie vracejí do zajetých kolejí. Připravili jsme pro vás přehled zápasů brněnských mladíků. Přijďte i vy podpořit do DRFG Areny starší dorostence v duelech nadstavbové části letošní sezóny.

Další stránky
123456>>