.

Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.9.Ivan Huml v PUKuVyberte si, jaký plakát Ivana Humla chcete v nejbližším magazínu PUK.
25.9.Uvolni své místoSlužba Uvolni své místo je již funkční. Upozorňujeme, že uvolňovat mohou pouze registrovaní členové Online klubu, kteří mají totožnou email. adrasu jak v registru permanentních vstupenek, tak v Online klubu (podmínka ke spárování obou registrů). Žádosti o změnu email. adresy zasílejte na email: onlineklub@kometagroup.cz. Tyto žádosti budou postupně zpracovávány. Permanentní vstupenky můžete uvolňovat maximálně do 12.00 hod před příslušným utkáním.
23.9.Nedělní PUKVážení čtenáři, až do pátečního poledne můžete v tomto článku hlasovat, který ze tří plakátů útočníka Jakuba Svobody budete chtít v zápasovém programu nalézt.
22.9.Vincour bodovalSlušně se v úvodu přípravy na nový ročník NHL uvedl brněnský rodák Tomáš Vincour. Jeho Dallas sice podlehl doma Tampě 2:4, ale Vincour se podílel na obou brankách svého týmu.
22.9.Prodej vstupenekUpozorňujeme na změnu času prodeje vstupenek v den konání domácích zápasů. Prodej začíná vždy až od 13.00 hod na hlavní pokladně. Předprodej (pracovní den před domácím zápasem), zůstává beze změn.
21.9.Z hokejbalu na NHLPřed říjnovými utkáními NHL v Praze se uskuteční otevřený hokejbalový turnaj přímo na Staroměstském náměstí. Bude se hrát o vstupenky na utkání NHL a o atraktivní věcné ceny. Více na www.nhlstreet.cz.
18.9.VýstavaDnes (tj. sobota 18.9.2010) od 14 hodin proběhne v přízemí Galerie Vaňkovka slavnostní zahájení výstavy mapující historii brněnské hokejové Komety.
17.9.PŘIJĎ BRZY!Na dnešní utkání přijďte s dostatečným předstihem (cca 16:40), neboť je pro vás připraveno netradiční zahájení prvního extraligového sezony. Pro každého fanouška je rovněž připraven malý dárek a hokejové DVD zdarma.
17.9.Uvolni své místoVelice se omlouváme, ale z technických důvodů prozatím není možné uvolnit své místo v rámci příslušné služby Online klubu. Jakmile bude služba zprovozněna, budeme vás informovat formou aktuality.
16.9.Předprodej vstupenekDnes od 12:00 hod. začíná na hlavní pokladně předprodej vstupenek na první domácí extraligové utkání s Třincem. Předprodej bude trvat do 17:00 hod. nebo do vyprodání vstupenek.
16.9.Sms servisSe začátkem extraligy startuje i náš SMS servis. Výsledky Komety Brno mohou na Váš mobil chodit po každém utkání, třetině, nebo dokonce gólu. Více info.
16.9.Předprodej vstupenekPo prvním dni předprodeje vstupenek zůstava pro zítřejší prodej 90 ks vstupenek. Prodej bude probíhat na hlavní pokladně od 12:00 hod.
15.9.1. ZÁPASPřijďte na první domácí zápas Komety v novém ročníku extraligy již tento pátek 17.9. od 18.00 hod.! Těšit se můžete na malý dárek od Komety a navíc také zdarma obdržíte DVD s nejdůležitějšími extraligovými momenty v sezóně 2009/2010.
14.9.FanshopNyní máte možnost zakoupit si klubové suvenýry Komety i během domácích utkání. Nově je pro vás připraven mobilní Fanshop přímo v prostorách haly Rondo pod tribunou B.
10.9.VýstavaOd 17.9. do 26.9. máte možnost shlédnout v Galerii Vaňkovka ojedinělou výstavu mapující historii brněnského hokeje. Slavnostní zahájení proběhne v sobotu 18.9. od 14 hodin přímo v Galerii. Více informací již brzy na našem webu.
9.9.Odpoledne s KometouDnes od 17 hodin můžete ve Šlapanicích strávit zábavné odpoledne s hráči Komety. Besedy a následné autogramiády se zúčastní Tomáš Protivný, Radim Hruška, Marek Kvapil a Sasu Hovi, který předvede své brankářské umění. Více informací o dnešní akci naleznete zde.
9.9.DVD Extraliga 09/10Právě vyšlo nové DVD Extraliga 2009/10 shrnující uplynulý ročník nejvyšší hokejové soutěže. Zakoupit jej můžete v obchodě Marken.cz.
8.9.Tour de MoravaAž do konce měsíce září máte stále možnost sbírat razítka do Tour de Morava pasů. Již brzy vám sdělíme informace, jakým způsobem můžete pasy vrátit a zařadit se tak do slosování o zajímavé ceny.
7.9.Předprodeje vstupenekDo sekce Vstupenky byly přidány informace ohledně systému předprodejů jednotlivých vstupenek na domácí extraligová utkání.
6.9.Změna pořadatelstvíPo prohození zápasů s Vítkovicemi přichází další změna. Z důvodu kulturní akce v hale Rondo se duel 11. kola (15. října) mezi Kometou a týmem HC Plzeň 1929 uskuteční proti původnímu plánu na plzeňském ledě. Odveta v rámci 24. kola (hraná 26. listopadu) bude odehrána v Brně. Děkujeme za pochopení.
6.9.VideoreportážVideoreportáž z nedělního křtu dresu u Globusu je již na web TV kompletní. Za neúplnost videa způsobenou technickými problémy se omlouváme.
2.9.Eshop Liběny HlinkovéPaní Liběna Hlinková, vdova pro legendárním hráči a trenérovi Ivanu Hlinkovi, uvedla na trh novou řadu kosmetických výrobků vlastní produkce. Každým nákupem na www.libenahlinkova.cz přispějete 10 korunami do Nadačního fondu Ivana Hlinky na podporu bývalých hokejistů a jejich rodin v obtížných životních situacích.
1.9.Změna pořadatelstvíZ důvodu motokrosu ve vítkovické ČEZ Aréně se mění pořadatelství dvou utkání s brněnskou Kometou. Ve 22. kole, tedy 19.11.2010, se odehraje utkání v Brně, naopak ve 35. kole (30.12.2010) zavítá Kometa do Ostravy.
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál