Další stránky
12>>
31.1.Spojte síly ve hře Generali PUK a dotáhněte Kometu na vrchol!
31.1.Kamil Brabenec potvrzen. Hrát by měl již v pátek ve Vítkovicích
31.1.Starší dorost i juniory čekají soupeři z východu Čech. Mladší dorost po šesti týdnech doma
31.1.Čtvrtá výhra v řadě! Mladší dorost veze z Liberce výhru v prodloužení
30.1.VIDEO: Střílíme všechno na branku, nějaký gól už padnout musí, věří obránce Jan Štencel
29.1.Čtyřbodový večer dvou hráčů. Dobře nám to klapalo, tvrdí o souhře s Pláškem Süss
29.1.Mladší dorostenci Komety přehráli Tábor, a slaví třetí výhru v řadě
29.1.Kometa dotáhla duel do prodloužení, v něm se z bodu navíc radovala Plzeň
28.1.Vedení Komety jedná o příchodu útočníka Kamila Brabence
28.1.Po dvou zápasech venku konečně doma. Do Brna v neděli zavítají plzeňští indiáni
28.1.Drželi jsme soupeře v tlaku a měli šance, usmívá se kapitán staršího dorostu Kučera
28.1.Bitva až do konce! Starší dorost přehrál v souboji o druhé místo chomutovské Piráty
28.1.Junioři dokázali vzdorovat Tygrům pouze první třetinu, nakonec jim vysoko podlehli
27.1.Jsem rád, že jsem zpět a mohu si znovu zahrát o ty nejvyšší příčky, říká Jan Hruška
27.1.Mladá Boleslav poprvé v sezóně porazila Kometu. Vyhrála těsným výsledkem 1:0
24.1.Týden hokeje: V domácím stánku Komety bruslila téměř stovka dětí
24.1.VIDEO: Martin Zaťovič vyhlíží návrat. Chtěl bych klukům co nejdřív pomoct, říká
23.1.Chceme bojovat jako jeden tým, říká střelec hattricku, Hynek Zohorna
22.1.Junioři Komety si vyšlápli na vedoucí Třinec a získali doma cenné tři body!
22.1.Hattrick Hynka Zohorny a dva body z Hradce Králové. Kometa jde na třetí místo
22.1.VIDEO: Potřebuji snad pět šancí, abych dal gól, usmívá se Luboš Horký
21.1.Děláme individuální chyby, za které draze platíme, mrzí Ondřeje Němce
21.1.VIDEO: Nepřitáhlo se k nám štěstí, myslí si navrátilec Lukáš Vágner
21.1.Musíme všichni makat na sto procent, burcuje před duelem v Hradci Marcel Haščák
21.1.Kometa jede bojovat do východních Čech, vyzve rozjetý Mountfield
21.1.Brňané ve vyrovnaném utkání nestačili na houževnaté Vítkovice
21.1.Starší dorost si po přestřelce veze z Liberce všechny tři body
21.1.Měli jsme volit jednodušší zakončení, mrzí Daniela Hroudného
20.1.Kometa bojovala do posledních chvil o vyrovnání, všechny body si však odváží Zlín
19.1.První číslo Kometa novin v roce 2017 je tady. Co nabídne lednové vydání?
19.1.Moravský šlágr na úvod závěrečné čtvrtiny. Kometa v pátek vyzve Zlín
19.1.Uhrát co nejvíc bodů, abychom měli před play-off potřebný klid, přeje si Jan Štencel
19.1.V nominaci na mezinárodní turnaj kategorie U17 v Brně figuruje sedm hráčů Komety!
19.1.Starší dorostenci zvládli bitvu na ledě Českých Budějovic a vezou do Brna tři body
18.1.Chtěl jsem podpořit Nadační fond Komety, říká výherce Lukáš Tretina
16.1.Musíme zapracovat na koncovce a zase si začít věřit, burcuje navrátilec Jan Káňa
16.1.Junioři se o víkendu představí doma, starší dorost pokračuje ve venkovním tažení
15.1.Moravské derby pro Olomouc. Kometa soupeře přestřílela, přesto nebodovala
15.1.Mladší dorostenci otočili duel na ledě Pardubic a získali tři body!
15.1.VIDEO: Byli jsme nahecovaní a všichni makali, říká kapitán Leoš Čermák
14.1.Třetí čtvrtinu sezóny uzavře moravské derby. Kometa se doma postaví Olomouci
14.1.Fanoušci na Kometě mohou v neděli vyhrát až 50 tisíc!
14.1.Starší dorost dokonal obrat a porazil Plzeň po samostatných nájezdech
14.1.Juniorka Komety rozhodla o výhře ve druhé třetině, poté si náskok pohlídala