Příprava: Kometa - Jihlava 3:1

Využijte při domácích zápasech Komety bezplatného parkoviště

Vážení motoristé a návštěvníci haly Rondo, od 4. 12. 2012 je pro vás k dispozici parkoviště na ulici Vojtova s kapacitou 400 parkovacích míst, kde vám umožníme zdarma zaparkovat. Se zaparkováním vašich vozidel vám pomohou strážníci městské policie. Parkovací plochu pro návštěvníky haly Rondo zajistilo statutární město Brno, Odbor dopravy MMB, Brněnské komunikace a.s., Městská policie Brno, Policie ČR a HC Kometa Brno.

Parkoviště pro návštěvníky extraligových utkání a kulturních akcí bude vždy otevřeno 2 hodiny před začátkem uvedené akce. Parkoviště, prosím, se svým vozem opusťte nejpozději 1 hodinu po ukončení akce.

V případě nedodržení uvedeného časového limitu je parkoviště uzavřeno, volejte linku 156.

Pro zvětšení mapy na ni klikněte