Důležité dopravní informace k promítání finálových zápasů na Zelném trhu

B r n o – Fanoušci, kteří se nedostanou přímo na stadion, mohou sledovat všechna finálová utkání Komety s Třincem na velkoplošné obrazovce na Zelném trhu přímo v centru Brna. Jako každá akce podobného charakteru, i Starobrno Hokejpark s sebou ponese určitá dopravní omezení. Vždy hodinu před začátkem a hodinu po ukončení zápasu budou z bezpečnostních důvodů uzavřeny všechny příjezdové komunikace k Zelnému trhu. HC Kometa Brno děkuje všem účastníkům za shovívavost a pochopení. Jsme rádi, že fandíte s námi!

Rozpis finálových utkání:

Sobota 14. 4. Třinec – Kometa (začátek utkání v 18:20)

Neděle 15. 4. Třinec – Kometa (16:00)

Středa 18. 4. Kometa – Třinec (17:20)

Čtvrtek 19. 4. Kometa – Třinec (17:00)

Případné další zápasy:

Neděle 22. 4. Třinec – Kometa (17:00)

Úterý 24. 4. Kometa – Třinec (17:00)

Čtvrtek 26. 4. Třinec – Kometa (17:00)

Schema Starobrno Hokejparku na Zelném trhu:

Starobrno Hokejpark Zelňák 2018 na schematu znázorňujícím příjezdové komunikace. Zdroj: Policie ČR.

Preview

Další