Bylo to štěstí, že jsem to trefil, směje se po výhře kapitán Václav Rašovský

B r n o – Mladší dorost v nedělním utkání zvítězil nad Havlíčkovým Brodem 4:3. Výhra je posunula na čtvrté místo v tabulce ELIOD extraligy mladšího dorostu skupiny střed před dorostence z Jihlavy. O tom jaké to bylo utkání nebo o svém gólu, kterým otevřel skóre zápasu, popovídá kapitán mladšího dorostu Václav Rašovský.

Jak hodnotíte dnešní zápas?
Náročný zápas. Jsme moc rádi za výhru. Dělali jsme chyby a byli jsme hodně vylučování, takže můžeme být rádi, že to tak dopadlo.

Dal jste první gól, jak ho vidíte?
Bylo to štěstí, stoupl jsem si před bránu a dal jsem do té střely hokejku a spadlo to tam.

Jak váš gól nakopl tým?
Docela dost, začali jsme být výrazně aktivnější. Každý gól týmu pomůže.

Šli jste do vedení 2:1 a pak jste dvakrát trefili tyčku. Nakonec se ale z branky radoval soupeř, bylo to na vás znát?
Ano, bylo to na nás znát, nebylo to vůbec příjemné. Nakonec jsme to ale zvedli a dobře to dopadlo.

Na konci druhé třetiny jste měli sérii oslabení, čím to bylo?
Dělali jsme chyby, soupeř se dostával do šancí a z toho pramenila ta vyloučení. Jistá nervozita tam taky byla za stavu 2:2.

Na konci druhé třetiny jste se zase dostali do vedení gólem do šatny. Co na to říkáte?
Bylo to fajn, hráli jsme ty vyloučení a byli jsme rozhození. Ten gól nás uklidnil a zbytek zápasu jsme v klidu dohráli.