.

Češi U17 na triumf nedosáhli. Po prohře s USA končí na domácím turnaji druzí

Češi U17 na triumf nedosáhli. Po prohře s USA končí na domácím turnaji druzí
 

P o r u b a – Čeští hokejisté do 17 let byli na domácím Turnaji pěti zemí, který se hrál v Porubě, velmi blízko celkovému triumfu, na ten ale nakonec svěřenci Petra Hakena nedosáhli. V rozhodujícím utkání celého podniku podlehli ve strhujícím duelu Spojeným státům amerických 3:5 a právě jejich zámořský soupeř se raduje ze zisku zlata. Do utkání zasáhli i dva junioři brněnské Komety – obránci Radek Kučeřík a Jan Mlčák - přičemž oba odehráli celý duel. Nejen jim, ale celému týmu gratulujeme k zisku stříbrných medailí!

 

Česko U17 - USA U17 3:5 (0:1, 2:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 30. Pšenička (Kubíček, Toman), 36. Přikryl, 42. Jouza (Najman, Pšenička) – 19. Kalijev (Nodler), 29. Groll (Hale), 31. Nodler (Mcward, Johnson), 56. Silllianoff (Kalijev), 60. Miller.

Sestava ČR U17: Pařík (Malík) – Mlčák, Kubíček, Rašín, Klikorka, Kučeřík, Homola, Klodner – Teplý, Vitouch, Toman – Mužík, Najman, Pšenička – Morong, Přikryl, Koffler – Jouza, Barinka, Raška.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál