Informace o dobíjení permanentek a vstupenkách na semifinále s Hradcem Králové

B r n o – Semifinále Generali play-off Tipsport extraligy 2016/2017 vypukne dvojzápasem na ledě Hradce Králové. První zápas je v plánu ve středu 29. března, druhý o den později. Doma se pak bude hrát 2. dubna a 3. dubna. Permanentkáři Komety mají možnost si své karty dobít buď na hlavní pokladně DRFG Areny nebo přes internetovou síť www.ticketportal.cz. Pro jednotlivé domácí semifinálové zápasy platí vstupné: Tedy 400,- Kč stání (permanentkáři), 700,- Kč sezení (permanentkáři). Dále: 450 Kč volný prodej stání a 750 Kč volný prodej sezení.

Ceny vstupenek na jedno utkání semifinále Generali play-off TELH 2016/2017

Skupina permanentkáři
Umístění v DRFG Areně
Cena vstupenky pro
permanentkáře
Cena vstupenky ve
volném prodeji
I.
sezení
700,-
750,-
II.
stání
400,-
450,-

Kdy můžete dobít permanentky / zakoupit vstupenky

předprodej pro permanentkáře
volný prodej
  • pondělí 27. března: hlavní pokladna 10:00 - 18:00 (permanentkáři, v pondělí půjdou vstupenky na internet - čas se upřesní v průběhu dne)
  • úterý 28. března permanentkáři 9:00 - 17:00 (hl. pokladna od 9:00-17:00)
  • středa 29. března permanentkáři (hl. pokladna od 9:00-17:00)
  • čtvrtek 30. března permanentkáři (hl. pokladna od 9:00-18:00
  • pátek 31. března volný prodej 10:00 - 16:00 (nejdříve odbavíme zákazníky na hlavní pokladně, potom teprve dle aktuální situace půjdou lístky i na web).
  • sobota 1. dubna volný prodej: 09:00 - 12:00 (případný doprodej)
  • neděle 2. dubna volný prodej: 13:00 - začátek utkání
  • pondělí 3. dubna volný prodej: 10:00 - záčátek utkání
předkupní právo platí do 30. 3. 2017 do 18:00
(na hl. pokladně DRFG Areny i internetu)
od 31. 3. 2017 jdou nekoupená místa
permanentkářů do volného prodeje

• Platba probíhá pouze hotově, platební karty nebereme
  • Permanentkáři mají možnost v předprodeji najednou dobít permanentky na obě domácí utkání semifinále play-off.
  • Co je třeba k dobití? Stačí pouze předložit permanentní vstupenku na sezónu 2016/2017.
  • Permanentky můžete dobít i pro své kamarády (pokud předložíte jejich permanentní vstupenky).
  • Ve volném prodeji můžete najednou koupit vstupenky na neděli a pondělí. Maximální počet vstupenek prodaných na osobu je 5 kusů.
  • Majitelé klubových/celosezónních karet mají kartu nabitou automaticky. Nemusí nikam chodit a nic nabíjet.
  • V případě, že si permanentkář dobije permanentku přes internet, je povinen vzít s sebou permanentku na zápasy

Zvýhodněné vstupné

Držitelé průkazů ZTP/P si budou moct zakoupit vstupenky ve středu 29. 3. 2017 od 9:00 na hlavní pokladně. Ceny se stanovují stejně jako v základní části Tipsport extraligy 2016/2017 (viz článek). Platí i stejný počet míst.

Postup pro dobití permanentky přes internet

1. Registrace či přihlášení na www.TICKETPORTAL.cz. Přihlásí se fanoušci, kteří se registrovali pro uvolňování místa. Ti, kteří to nedělali, se musí registrovat.

2. Můj TICKETPORTAL - Moje aktuální rezervace

3. Zvolit „Seznam a vrácení permanentkových míst“.

4. Zadání číselného kódu permanentky a ověřovacího kódu (stejný jako vloni – případně se vyplní pokud se budou shodovat údaje u permanentky a uživatelského účtu)

5. Vyberte způsob platby a klikněte na KOUPIT

6. Platba

7. Potvrzení zaplacení: Po úspěšném zaplacení bude permanentka pro daný zápas či zápasy aktivována (nabitá)