KOMETA EXPRES vyjíždí. Doveze Brňany na utkání se Spartou v O2 areně

B r n o – O čem Brňané sní, když zrovna spí? Jedno společné téma se bezesporu najde - nová velkokapacitní hala! A to nejen jako domovský stánek hokejového mužstva. Tento sen má podobu moderní multifunkční arény, jež by kulturnímu, sportovnímu i společenskému životu na celé jižní Moravě otevřela dveře do světa. Halu, kterou by minimálně ze čtyřiceti procent vytěžoval kulturní program, je Kometa Brno připravena provozovat.

Protože ale takový stánek v moravské metropoli chybí, jedeme se na něj podívat. A to do Prahy. Dva dny před Vánocemi, v pátek 22. prosince, vyrazí z Brna speciální modrobílý vlak KOMETA EXPRES, který doveze hokejisty Komety, fanoušky i stovky děti z jižní Moravy do hlavního města. Tam Brňané v multifunkční O2 areně vyzvou v utkání 32. kola Tipsport extraligy pražskou Spartu. Po utkání vlak zamíří zpátky do Brna.

Děti i fanoušci tak dostanou nezapomenutelný vánoční dárek. „Smutný podtext tohoto jinak nádherného projektu zní – proč máme brněnské děti vozit do multifunkční arény v Praze, když bychom ji mohli mít tady? Je jasné, že Brno takovou halu potřebuje,“ říká Libor Zábranský, majitel Komety Brno, jenž stojí za projektem modrobílého vlaku. KOMETA EXPRES, který v předvánočním čase vyjede na svoji první cestu, bude součástí pravidelných linek Českých drah i nadále. Cestující se v něm budou moci svézt právě na trase Brno – Praha.

Více informací přineseme již brzy, sledujte webové stránky a sociální sítě Komety!

Soutěžte o jízdenky a vstupenky!

KOMETA EXPRES vyjede z Brna do Prahy 22. prosince 2017. Chcete i Vy získat pro sebe a Váš doprovod jízdenku + vstupenku? Potom není nic jednoduššího, než se zúčastnit naší soutěže. Každý zápasový zpravodaj PUK je opatřen soutěžním číslem. Získejte svůj PUK a pak už jen v průběhu utkání a přestávek pozorně sledujte multimediální kostku pod stropem DRFG Areny. Budete-li mít štěstí při losování a na obrazovce se objeví Vaše výherní číslo, jedete s Kometou do Prahy!

U VIP vstupu (na venkovním ochoze z ulice Poříčí) Vám bude po předložení výherního čísla předán voucher na tuto speciální předvánoční jízdu.