.

Kometa Expres se stal nejlepším marketingovým projektem roku 2017. Kam vás odveze nyní?

B r n o – Předvánoční jízda Kometa Expresu přinesla nezapomenutelný zážitek stovkám dětí z celé jižní Moravy. Speciální modrobílý vlak vyrazil 22. prosince přímo od brněnské DRFG Areny, aby děti spolu s fanoušky, hráči a legendami klubu dovezl na utkání Komety se Spartou v pražské O2 areně. Nyní projekt speciálního vlaku zabodoval znovu. Podle respektovaného serveru SportBiz.cz, který se zaměřuje na sportovní marketing, je Kometa Expres spolu s projekty Díky, trenére a Běhej lesy nejlepším marketingovým projektem v českém sportu za rok 2017!

„Projekt měl za cíl ukázat fanouškům Komety moderní arénu, o níž brněnský klub již několik let sní, jelikož v moravské metropoli multifunkční aréna chybí. Všem cestujícím věnoval klub jako vánoční dárek kromě zpáteční jízdenky také vstupenku na večerní utkání se Spartou. Speciálně obrandovaný vlak vezl přes 1100 lidí, vybavených čepicemi, šálami a tričky v designu celé unikátní akce,“ vzpomenul SportBiz.cz . „Jednalo se o skvělou akci, která sklidila velký úspěch a ohlas, nejen u fanoušků Komety, ale i napříč sportem,“ ocenil respektovaný web.

„Velmi nás těší, že projekt Kometa Expres, který vedení klubu připravilo pro fanoušky, sklidil jen ty nejlepší ohlasy. Tím největším poděkováním pro nás byly úsměvy a nadšení téměř 700 dětí, které náš speciální vlak odvezl do vánoční Prahy. Všichni tak kromě jízdy Kometa Expresem měli možnost navštívit hokejové utkání našeho týmu se Spartou v té nejmodernější aréně v České republice.“ reagovala Lenka Plšková, obchodní a marketingová ředitelka Komety Brno.

Modrobílá lokomotiva Kometa Expresu zůstala po své předvánoční premiéře součástí pravidelných linek Českých drah. Republiku křižuje po čtyřech základních ramenech a míří i do zahraničí. Pokud se chcete takovým vlakem svézt, počítejte prosím s tím, že lokomotivy se podle potřeby na jednotlivých úsecích mohou střídat. „Například ze středy na čtvrtek lokomotiva nocuje v Českých Budějovicích,“ upřesnil obchodní ředitel Českých drah Ing. Jiří Sysel.

Na jakých trasách můžete vidět komeťáckou lokomotivu?

• Praha - Pardubice - Brno - Břeclav - Bratislava - Budapešť

• Bohumín - Přerov - Břeclav - Vídeň

• Praha - Tábor - České Budějovice - Linz

• Praha - Pardubice - Olomouc - Vsetín – Žilina

Připomeňte si předvánoční jízdu Kometa Expresu z Brna do Prahy v podrobné online reportáži.