.

Na tribuně E bude nově vyznačen sektor pro fanoušky z kotle

Na tribuně E bude nově vyznačen sektor pro fanoušky z kotle
 

B r n o – V nadcházející sezóně připravuje klub jako jednu z novinek vyznačení speciálního sektoru na tribuně E – kotle. Bude určen pro fanoušky, kteří mají aktivní snahu o tvorbu atmosféry a choreografie nejen na domácích utkáních HC Kometa Brno. Bude se jednat o barevně vyznačený sektor v prostřední části tribuny E, který bude určen pro fanoušky vytvářející bouřlivou atmosféru za pomocí bubnů, megafonu, vlajek a podobných fanouškovských artefaktů.

 

Klub chce poskytnout větší komfort nejen fanouškům, kteří žijí fanděním a pomáhají hnát náš „A“ tým kupředu za skvělými výsledky, ale i těm, kteří si chtějí vychutnat více samotný hokej v klidnější části tribuny E. Sektor „kotel“ bude značen modrou barvou na podlaze (stupních tribuny). Bude mít kapacitu 300 osob.

Vítáni zde budou všichni fanoušci, kteří chtějí společně s bubeníkem a speekrem fanoušků brněnské Komety pomáhat vytvářet modrobílé peklo. V případě zvýšeného zájmu může být po dohodě s fanoušky vyznačený prostor rozšířen.

Pro ty z vás, kteří se chtějí do vřavy v „kotli“ zapojit, ale mají již zakoupeny permanentky na tribunu F, je možná bezplatná výměna permanentky za permanentku na tribunu E, která opravňuje i ke vstupu do kotle.

Klub tímto nechce násilně oddělovat fanoušky, ale naopak umožnit fanouškům, kteří chtějí aktivně fandit, se sdružit v jeden „kotel“. Naopak fanoušky, kteří chtějí klidnější hokejovou zábavu, upozornit na místo, kde bude větší ruch, hluk a menší viditelnost.

K vyznačení „kotle“ na tribuně E se vyjádřil i předseda občanského sdružení Modrobílí Michal Jimramovský: „Léta se staráme o tvorbu atmosféry na tribuně E a potažmo tedy na celém stadionu. Poslední sezóny čím dál více vnímáme fakt, že na Kometu chodí více a více fanoušků, kteří nejsou pravidelnými návštěvníky. Díky tomu pak kupříkladu neví, že v místech, kam si stoupají, bývají bubny, panuje tam divočejší atmosféra a kupříkladu vlají vlajky. Jsou poté nespokojení, že si nemohou vychutnat hokej do té míry, v kterou doufali, dochází mnohdy i k neshodám mezi fanoušky kvůli viditelnosti na led a podobně. Navíc vnímáme, že je množství fanoušků, kteří by rádi přišli fandit do samého středu kotle, ale díky obsazenosti sektoru nemohou. Rádi bychom tak umožnili jak fanouškům, kterým jde primárně o hokejový zážitek, aby nebyli ničím a nikým omezováni, a současně zlepšili atmosféru na stadionu koncentrací těch nejaktivnějších fanoušků.“

Znázornění:

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál