Náročný program? Jsme na to dobře připravení, říká kapitán SDO Vojtěch Kadlic

B r n o - Starší dorostenci brněnské Komety za sebou mají druhý zápas ve dvou dnech. Stejně jako včera, i dnes vyzvali na domácím ledě hosty z Olomouce. A stejně jako včera, i dnes zůstávají 3 body v Brně. Dohromady si v 11 zápasech připsali 16 bodů a ve své skupině Extraligy staršího dorostu figurují na třetím místě. Do všech zápasů zasáhl útočník a kapitán Vojtěch Kadlic, který si dohromady připsal pět bodů za dvě přesné trefy a tři asistence.

Byl to pro vás druhý zápas ve dvou dnech. Byla na týmu znát nějaká únava?
Nebyla. Náš kondiční trenér nás na to pečlivě připravil, takže jsme to fyzicky zvládli dobře.

Sám jste měl v první třetině šanci vyrovnat, jak situace vypadala z vašeho pohledu?
K tomu nejde moc co říct, smůla se mi lepí na paty. (usměje se) Nevím, čím to je, doufám, že se to brzo zlomí.

Co bylo zlomové v utkání proti Olomouci?
Určitě náš nástup do druhé třetiny. Po několika vteřinách jsme vstřelili vyrovnávací gól a poté už jsme udávali tempo zápasu.

Co vás teď v příštích dnech čeká?
V úterý hrajeme derby s Warriorem a v pátek jedeme do Jihlavy, kde musíme bodovat.

Jak bude probíhat příprava na nadcházející zápasy?
Myslím, že ta příprava, která byla teď, se osvědčila, tak nám to snad bude pořád vycházet.

Jak vidíte šance na výhru nad Jihlavou nebo Salzburgem, se kterými jste zatím všechny zápasy prohráli?
Věřím, že máme tu sílu je porazit. Myslím, že jsme byli vždy alespoň polovinu zápasu lepší, akorát nás trápila koncovka.