Kompletní nominace na turnaj pěti zemí (5. - 10. února, Tranås)
Brankáři:
Jan Bednář (Karlovy Vary)
Pavel Čajan (Liberec)
Obránci:
Jan Sedláček (Kometa Brno)
Vladimír Kremláček (Plzeň)
Filip Kovář (Liberec)
Ondřej Baláž (Litvínov)
Filip Staněk (Rytíři Kladno)
Michal Hrádek (Pardubice)
Tadeáš Talafa (Zlín)
Útočníci:
Erik Meluzín (Kometa Brno)
Michal Klimo (Sparta Praha)
Sebastián Malát, Jan Slanina (Plzeň)
Nico Geidl (Třinec)
Tomáš Chlubna (Jihlava)
Michal Rouha (Pardubice)
Dominik Luža (Zlín)
Michal Gut, Jozef Koláček, Stanislav Vrhel (Chomutov)
Pavel Novák (České Budějovice)
Dominik Binias (Fribourg-Gottéron, Švýcarsko)
Realizační tým:
Manažer: Radek Hlavatý
Hlavní trenér: Karel Beran
Asistent trenéra: Radim Skuhrovec
Trenér brankářů: Václav Fürbacher
Lékař: MUDr. Pavel Mendrek
Hospodář: Jan Vejvoda
Videotrenér: Michal Rejzek
Podrobný rozpis turnaje a výsledkový servis naleznete ZDE.
Kompletní nominace na Evropský olympijský turnaj (11. - 14. února, Sarajevo)
Brankáři:
Jan Bednář (Karlovy Vary)
Pavel Čajan (Liberec)
Ondřej Dolíška (Vítkovice – jen přípravný kemp)
Oldřich Cichoň (Sparta Praha – jen přípravný kemp)
Obránci:
Marek Bláha (Sparta Praha)
Daniel Malák (Plzeň)
Jan Hampl (Liberec)
Jakub Naar (Hradec Králové)
Dominik Vacík (Havlíčkův Brod)
Václav Svach (České Budějovice)
Ondřej Baláž (Litvínov)
Útočníci:
Jakub Malý (Kometa Brno)
Štěpán Macháček, Pavel Matěj (Třinec)
Jan Cikhart (Liberec)
Ivan Ivan (Vítkovice)
Tobiáš Handl, Joshua James Mácha (Olomouc)
Michal Simon (Mladá Boleslav)
Pavel Novák (České Budějovice)
Michal Gut (Chomutov)
Tomáš Chlubna (Jihlava)
Václav Adamec (Plzeň – jen přípravný kemp)
Realizační tým:
Manažeři: Radek Hlavatý (Sarajevo), Petr Studnička (přípravný kemp)
Hlavní trenér: Karel Beran
Asistenti trenéra: Libor Procházka (Sarajevo), Petr Studnička (přípravný kemp)
Trenéři brankářů: Václav Fürbacher (Sarajevo), David Kovářík (přípravný kemp)
Lékař: MUDr. Jiří Dvořák
Hospodář: Pavel Štechmüller
Podrobný rozpis turnaje a výsledkový servis naleznete ZDE.
Náhradníci na obě akce:
Matyáš Gréč (Přerov)
Tomáš Perička (Hradec Králové)
Adam Nedelka (Pardubice)
Tomáš Pánek (Plzeň)
Jiří Puczek (Žďár nad Sázavou)
Martin Snášel (Kometa Brno)
Vojtěch Jiruš (Liberec)
Martin Janda, Kryštof Lang, Jaroslav Kašpar (Hradec Králové)
Jakub Zajíček (Mladá Boleslav)
Václav Adamec (Plzeň)